KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowa siłownia "pod chmurką" powstanie na Białobrzegach

Nowa siłownia "pod chmurką" powstanie na Białobrzegach Fot. archiwum KrosnoCity.pl

Wkrótce wyłoniony zostanie wykonawca nowej siłowni plenerowej. Tym razem miejsce do uprawiania sportu i rekreacji powstanie na Białobrzegach. Będzie służyło mieszkańcom już tego lata.

REKLAMA


Wiosna zachęca, żeby więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Dodatkową zachętą mogą być siłownie zewnętrzne (plenerowe), które cieszą się coraz większa popularnością i znajdują fanów w każdym wieku.

Stanowią sposób na dodatkową aktywność fizyczną, albo dobry początek do zadbania o formę. Instalowane siłownie plenerowe mają sprzęt przystosowany praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

Nowa siłownia plenerowa w Krośnie będzie zlokalizowana na rozwidleniu ul. Mostowej i ul. Konopnickiej w Krośnie, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisłoka.

Od potencjalnych wykonawców wpłynęło 10 ofert. Koszt inwestycji może wynieść około 70 tysięcy złotych. Umowa nie została jeszcze podpisana, ale przewidywany termin realizacji zamówienia to 30 maja!

pd

 • autor: pd

5 komentarzy

 • Opinia

  Powinni zbudować normalną dobrą siłownie, a nie jakieś "zabawki dla dzieci" ....

  Zgłoś nadużycie Opinia poniedziałek, 07, maj 2018 16:07 Link do komentarza
 • x

  Brawo ..... taki obiekt jest potrzebny, ale czy akurat na terenie zalewowym?

  Zgłoś nadużycie x czwartek, 12, kwiecień 2018 13:19 Link do komentarza
 • Zajdel Józef

  ?????

  Zgłoś nadużycie Zajdel Józef czwartek, 12, kwiecień 2018 13:17 Link do komentarza
 • Dyzma pomiot szatański

  radna za służenie wiernie Dyzimie dostanie siłownie. Tylko czy służenie bezkrytyczne 2-kadencje dyktatorowi, despocie sie opłacało. Mała nagroda za wierność komuniście.

  Zgłoś nadużycie Dyzma pomiot szatański środa, 11, kwiecień 2018 21:14 Link do komentarza
 • mieszkaniec osiedla

  Brawo ,super sprawa. W Warszawie takich placów jest bardzo duzo .Ciekawe kiedy na osiedlu Szklarska powstanie taki plac dla seniorów i mieszkańców . Plac zabaw i teren zielony łatwo było mieszkancom zabrać i wcibic blok tak jak by nie było w Krosnie innego miejsca.Teraz bedziemy mieszkac w betonie dookoła bloków /uliczka ,uliczka,uliczka ,ulica ,ulica oraz parking /Dookoła smrodzące zakłady !Czy władzom chodzi o to ,zebyśmy nóg nie mieli gdzie rozprostować?Pytam gdzie ten piękny plac zabaw i rekreacji,który miasto miało zrobić po likwidacji tamtego? Radni Polanki pokażcie ,ze i wy dbacie o swoich mieszkańców!!!!! ,Gdzie ta oaza zieleni dla schorowanych ,starszych ludzi ?Mieszkancy domów mają przynajmnie ogródeczki koło domu i tam nóżęta rozprostują, a my którzy wykupiliśmy nasze mieszkania najdrożej w Krosnie skazani jestesmy na siedzenie w domach.

  Zgłoś nadużycie mieszkaniec osiedla środa, 11, kwiecień 2018 16:39 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?