KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: Macierewicza nie będzie

Krosno: Macierewicza nie będzie Fot. www.klubygp.pl

W środę, 25 kwietnia w Krośnie miało odbyć się spotkanie z Antonim Macierewiczem. Na wydarzenie zapraszał Klub Gazety Polskiej. W ostatniej chwili wydarzenie odwołano.

REKLAMA


Nie znamy przyczyn odwołania spotkania z Antonim Macierewiczem, które Klub Gazety Polskiej zapowiadał na 25 kwietnia.

Antoni Macierewicz niejednokrotnie odwiedzał już Krosno. Kilka lat temu sala przy kościele kapucynów była przepełniona.

Zobacz także: Macierewicz: "Wiemy co się stało"

pd

 • autor: pd

35 komentarzy

 • j...

  " Buńczuczna" :-), to chyba niezbyt adekwatne określenie. Bardziej pasuje arogancka i prostacka. Literackie odniesienia niczego nie łagodzą.
  "Kula śniegowa" :-) Jakoś tak ta kula śniegowa rozpędza się od początku lat 90-tych i miejmy nadzieje, że powoli zacznie topnieć. Szkoda tylko młodych.
  Komorowskiego, Tuska, ...., Chojeckiego nigdy nie poprę nawet gdyby z pozoru ich pomysły wydawały się dobre. Mam podstawy by tym ludziom nie ufać. Uznanie dla środowisk prawicowych, że nie dają się nabrać na te petycję.

  Zgłoś nadużycie j... piątek, 11, maj 2018 14:33 Link do komentarza
 • seven

  3 odp.dla pani j...przecież nie chodzi o to by zadeklarować poparcie w wyborach dla Ruchu 11.11 tylko o poparcie tej jednej konkretnej sprawy, wspólnej sprawy - ważnej dla Polaków. Wszystkie ręce na pokład...https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

  Zgłoś nadużycie seven piątek, 11, maj 2018 13:09 Link do komentarza
 • seven

  2 odp. dla pani j... co do okładki - rzeczywiście buńczuczna, ale rozumiem, że Ruch 11.11 nabiera mocy jak kula śniegowa aby odsunąć od władzy tych co przyszli do władzy po kasę i profity - czyli dla koryta, a nie dla dobra Polski.

  Zgłoś nadużycie seven piątek, 11, maj 2018 10:38 Link do komentarza
 • seven

  1 odp. dla pani j... gdyby Komorowski wystapił z jakąs inicjatywa dobra dla Polski np w sprawie wyjaśnienia Smoleńska czy upamietnienia ofiar to poparłbym go w tej konkretnej sprawie, niestety przez 5 lat lichej prezydentury sie to nie zdarzyło

  Zgłoś nadużycie seven piątek, 11, maj 2018 10:12 Link do komentarza
 • j...

  Pan Chojecki wyraża zdziwienie: 'Szczególnie zaskakujące jest milczenie środowisk tradycyjnie uznawanych za patriotyczne i zainteresowane prawdą o Smoleńsku. Milczy „Gazeta Polska”, TV Republika, TV Trwam, wPolityce itp. Milczą partie polityczne i patriotyczni posłowie i to pomimo faktu, że w ciągu tygodnia petycję podpisało ponad 30 000 osób!" A sprawa jest bardzo prosta. Patriotycznym środowiskom, nie po drodze z Ruchem 11 listopada.

  Zgłoś nadużycie j... piątek, 11, maj 2018 00:17 Link do komentarza
 • j..

  Panie seven, czy to: https://idzpodprad.pl/wp-content/uploads/2018/04/okladka_ipp-165-211x300.jpg ma mnie, jako pisiorkę zachęcić do wspierania działań partii pana Chojeckiego?

  Zgłoś nadużycie j.. czwartek, 10, maj 2018 23:32 Link do komentarza
 • j...

  Gdyby dajmy na to Komorowski wymyślił sobie coś, no może nie on sam, coś co byłoby dla dobra Polski też by pan go poparł?
  Są ludzie z którymi nie może być nigdy po drodze. Nie chodzi tu o osobiste antypatie. Osobiście pana Chojeckiego nie znam i znać nie chcę. Jego plucie na KK, w moim przekonaniu, nie leży w interesie Polski.

  Zgłoś nadużycie j... czwartek, 10, maj 2018 22:30 Link do komentarza
 • seven

  Ta petycja jest w interesie Polski. Trzeba żeby głos Polakow do Trumpa był słyszalny. To też test na ile nam zależy bardziej na polskich sprawach niż osobistych antypatiach. Dmowski i Piłsudski też za sobą nie przepadali ale gdy szło o Polske potrafili mówić jednym głosem

  Zgłoś nadużycie seven czwartek, 10, maj 2018 21:03 Link do komentarza
 • j...

  Mam nadzieję, że wynikało to tylko z tego, że został zaskoczony pytaniem i z tego, że nie miał czasu przyjrzeć się uważniej panu Chojeckiemu. Nie ukrywam, że to co powiedział trochę mnie zmartwiło.

  Poparł tę petycję?

  Zgłoś nadużycie j... czwartek, 10, maj 2018 20:20 Link do komentarza
 • to ważne

  A. Macierewicz o petycji powiedział w TV Republika : Gratuluję inicjatywy. To kolejna inicjatywa różnych środowisk polskich skierowanych do Donalda Trumpa. Każde działanie na rzecz takiego rozwiązania jest właściwe. Każda taka inicjatywa jest mile widziana. http://telewizjarepublika.pl/macierewicz-o-przesluchaniu-tuska-taka-skala-klamstwa-i-bezczelnosci-nie-miala-miejsca-w-polskim-sadzie-od-bardzo-dawna,63981.html

  Zgłoś nadużycie to ważne czwartek, 10, maj 2018 15:33 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?