Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

MKS ma nową stronę z nowymi funkcjonalnościami

MKS Krosno ma nową witrynę internetową. W serwisie znajdziemy aktualne informacje o Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. oraz świadczonych przez nią usługach publicznego transportu zbiorowego. Posiada kilka funkcjonalności, między innymi platformę sprzedaży biletów.

REKLAMANowa witryna działa pod adresem mks-krosno.pl. Jak informuje krośnieński magistrat, wraz z nową stroną internetową udostępniona została nowa forma graficzna prezentowania informacja pasażerska o rozkładzie jazdy. Strona przystosowana jest do potrzeb osób niedowidzących, dostępna w wersji stacjonarnej i mobilnej.

Tablica najbliższych odjazdów
Dzięki nowej witrynie będziecie mogli uzyskać informację w formie tzw. tablicy najbliższych odjazdów, na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS. Na urządzeniach stacjonarnych dostępna jest wersja on-line. Na urządzenia mobilne dedykowana jest specjalna aplikacja myBus dostępna na wszystkie systemy operacyjne.

Kup sobie bilet on-line
Witryna MKS posiada platformę sprzedażową ebilet.mks-krosno.pl służąca do kupowania przez Internet biletów miesięcznych i doładowania elektronicznej portmonetki, jako kontraktów zapisywanych na Krośnieńskiej Karcie Miejskiej.

Strona powstała z projektu pn. "Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

mg

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj