KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

MKS ma nową stronę z nowymi funkcjonalnościami

MKS Krosno ma nową witrynę internetową. W serwisie znajdziemy aktualne informacje o Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. oraz świadczonych przez nią usługach publicznego transportu zbiorowego. Posiada kilka funkcjonalności, między innymi platformę sprzedaży biletów.

REKLAMA


Nowa witryna działa pod adresem mks-krosno.pl. Jak informuje krośnieński magistrat, wraz z nową stroną internetową udostępniona została nowa forma graficzna prezentowania informacja pasażerska o rozkładzie jazdy. Strona przystosowana jest do potrzeb osób niedowidzących, dostępna w wersji stacjonarnej i mobilnej.

Tablica najbliższych odjazdów
Dzięki nowej witrynie będziecie mogli uzyskać informację w formie tzw. tablicy najbliższych odjazdów, na podstawie danych uzyskanych ze śledzenia pojazdów przez system GPS. Na urządzeniach stacjonarnych dostępna jest wersja on-line. Na urządzenia mobilne dedykowana jest specjalna aplikacja myBus dostępna na wszystkie systemy operacyjne.

Kup sobie bilet on-line
Witryna MKS posiada platformę sprzedażową ebilet.mks-krosno.pl służąca do kupowania przez Internet biletów miesięcznych i doładowania elektronicznej portmonetki, jako kontraktów zapisywanych na Krośnieńskiej Karcie Miejskiej.

Strona powstała z projektu pn. "Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

mg

  • autor: mg

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?