KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: Konkurs na dyrektora BWA

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

Ogłoszono konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Biura Wystaw Artystycznych. Równocześnie trwa przebudowa budynku pod nową siedzibę BWA.

REKLAMA


Prezydent Krosna ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora BWA, które obecnie mieści się jeszcze przy ul. Kolejowej 1. Od kandydatów wymagane jest wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Kandydat powinien się wykazać przynajmniej 3-letnim stażem pracy na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych, lub własną 3-letnią działalnością gospodarczą w zakresie działalności kulturalnej lub posiadać co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów z zakresu działalności artystycznej, wystawienniczej lub kuratorskiej.

Znajomość języków obcych, a także doświadczenie w dziedzinie marketingu, promocji i reklamy znalazły się na drugim miejscu, nie są wymogami obowiązkowymi.

Wnioski  należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Kancelaria Ogólna, Urząd Miasta Krosna, ul. Lwowska 28A, 38-400 Krosno w terminie do dnia 29 czerwca 2018 r. włącznie, do godziny 14.30 (decyduje data wpływu).

Przewidywany termin rozpatrzenia wniosków to 15 września 2018 roku.

Pełne ogłoszenie o konkursie znajdziecie na stronie urzędu: Konkurs na stanowisko Dyrektora Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie

pd

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?