KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Podkarpacki E-senior" - powiedz rodzicom i dziadkom!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Rozpoczął się nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób w wieku 65+. To dobra okazja by zapoznać z obsługą komputera starszych domowników.

REKLAMA


Uczestnikiem projektu może być osoba, która w dniu podpisania formularza rekrutacyjnego jest zameldowana i mieszka na terenie Krosna, ukończyła 65 lat oraz nie posiada podstawowej wiedzy o technologiach cyfrowych, bądź posiada wiedzę minimalną w tym zakresie.  Dodatkowe informacje można uzyskać u Koordynatorki Projektu tel. 13 47 43 907.

Zgłoszenia przyjmowane są w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. Grodzkiej 10 do 17 sierpnia w godzinach od 8 do 15. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenia są realizowane w ramach projektu „Podkarpacki E-Senior" o obejmują zakres podstawowej obsługi urządzeń, tj. komputer/tablet, korzystanie z Internetu, w tym z e-usług.

Projekt zakłada cykl 15 dni szkoleniowych, dla 20 osób podzielonych na dwie grupy, we wtorek i czwartek w godzinach od 10 do 14 Centrum Integracji Społecznej w Krośnie przy ul. Mickiewicza 31.

Projekt "Podkarpacki E-Senior" finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 3.1 "Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Beneficjentami są: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Fundacja na rzecz Rozwiązywania Problemów Społecznych Societatis i we współpracy z Miastem Krosno.

red.

  • autor: red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?