KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Akcja STOP. Bezpieczni na drogach"

"Akcja STOP. Bezpieczni na drogach" Fot. archiwum VIVO! Krosno

Już niedługo rozpoczęcie roku szkolnego. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, Centrum Handlowe VIVO! Krosno przygotowało specjalne wydarzenie - "Akcja Stop. Bezpieczni na Drogach".

REKLAMA


Droga do szkoły niestety nie zawsze jest bezpieczna, dlatego edukacja prawidłowych zachowań na drodze to podstawa, która chroni przed nieszczęściem!

VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29) zaprasza 1 września od godziny 12 do 18 na specjalne wydarzenie "Akcja Stop. Bezpieczni na Drogach".

Na symulacyjnym przejściu dla pieszych dzieci, z pomocą animatorki w stroju policyjnym, nauczą się poprawnie przechodzić przez jezdnię. W mini miasteczku drogowym - w czasie zabawy z animatorką, dziecko pozna znaki drogowe i nauczy się prawidłowych zachowań na drodze.

Przygotowano też tor edukacyjny, który daje możliwość sprawdzenia się jako kierowca... autka zdalnie sterowanego! - Na specjalnie przygotowanym torze sprawdzicie, czy poprawnie reagujecie na znaki drogowe! - zachęcają organizatorzy.

Na stanowisku z "alkogoglami" zobaczycie świat z perspektywy… osoby pijanej. Myślicie, że w takim stanie uda się pokonać prosty slalom?

Dla małych artystów przygotowana została także strefa plastyczna, w której dzieci mogą stworzyć własne plakaty promujące bezpieczeństwo na drogach. Dzieciaki, które wykażą się znajomością poprawnego zachowania, będą mogły uzyskać Odznakę Wzorowego Pieszego oraz odblaskowe breloczki.

pd, (VIVO! Krosno)

  • autor: pd, (VIVO! Krosno)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?