Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Akcja STOP. Bezpieczni na drogach"

"Akcja STOP. Bezpieczni na drogach" Fot. archiwum VIVO! Krosno

Już niedługo rozpoczęcie roku szkolnego. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, Centrum Handlowe VIVO! Krosno przygotowało specjalne wydarzenie - "Akcja Stop. Bezpieczni na Drogach".

REKLAMADroga do szkoły niestety nie zawsze jest bezpieczna, dlatego edukacja prawidłowych zachowań na drodze to podstawa, która chroni przed nieszczęściem!

VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29) zaprasza 1 września od godziny 12 do 18 na specjalne wydarzenie "Akcja Stop. Bezpieczni na Drogach".

Na symulacyjnym przejściu dla pieszych dzieci, z pomocą animatorki w stroju policyjnym, nauczą się poprawnie przechodzić przez jezdnię. W mini miasteczku drogowym - w czasie zabawy z animatorką, dziecko pozna znaki drogowe i nauczy się prawidłowych zachowań na drodze.

Przygotowano też tor edukacyjny, który daje możliwość sprawdzenia się jako kierowca... autka zdalnie sterowanego! - Na specjalnie przygotowanym torze sprawdzicie, czy poprawnie reagujecie na znaki drogowe! - zachęcają organizatorzy.

Na stanowisku z "alkogoglami" zobaczycie świat z perspektywy… osoby pijanej. Myślicie, że w takim stanie uda się pokonać prosty slalom?

Dla małych artystów przygotowana została także strefa plastyczna, w której dzieci mogą stworzyć własne plakaty promujące bezpieczeństwo na drogach. Dzieciaki, które wykażą się znajomością poprawnego zachowania, będą mogły uzyskać Odznakę Wzorowego Pieszego oraz odblaskowe breloczki.

pd, (VIVO! Krosno)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj