KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Prawie 50 projektów - rusza głosowanie na "Budżet Obywatelski"

Zdecyduj co powstanie lub co będzie realizowane w Krośnie i w Twojej dzielnicy - w głosowaniu łącznie bierze udział prawie 50 projektów. Są trzy sposoby oddawania głosów.

REKLAMA


Urząd Miasta opublikował listy projektów do "Budżetu Obywatelskiego": 28 propozycji ogólnomiejskich oraz 21 dzielnicowych.

Wśród nich znajdują się propozycje niecodzienne, jak np. budowa obserwatorium astronomicznego, jak również bardzo "przyziemne", związane z rozbudową infrastruktury w mieście. Znajdziemy tu również projekty "miękkie" mające na celu rozwój mieszkańców Krosna.

Pełna lista projektów dostępna jest na stronie budżetu obywatelskiego: www.krosno.budzet-obywatelski.org

Aby wziąć udział w głosowaniu, mieszkaniec Krosna może wybrać jeden z następujących sposobów głosowania:

1) za pomocą aplikacji elektronicznej dostępnej na stronie internetowej budżetu obywatelskiego (tak mogą głosować wyłącznie mieszkańcy zameldowani w mieście): www.krosno.budzet-obywatelski.org/glosowanie

2) za pomocą papierowej karty do głosowania, którą można odebrać po okazaniu dokumentu tożsamości, w biurze obsługi Urzędu Miasta przy ul. Lwowskiej 28a, a następnie wrzucić do urny, w biurach obsługi klienta w budynkach UM Krosna przy ul. Lwowskie i Staszica.

3) za pomocą karty do głosowania, którą można pobrać na stronie internetowej, podpisanej podpisem elektronicznym i przekazanej w formie elektronicznej na adres: budżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Karta do pobrania - tutaj.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?