KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Spełnij swoje marzenie i wygraj lot balonem z VIVO! Krosno

VIVO! Krosno po raz kolejny przygotowało dla swoich klientów niezwykłą atrakcję. Tym razem to wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest... lot balonem! Aby przeżyć niezapomnianą podniebną przygodę, wystarczy 17 kwietnia zrobić zakupy w VIVO! Krosno, zarejestrować paragon i wziąć udział w ciekawej zabawie.

REKLAMA


Zapewne każdy choć raz marzył o tym, aby przeżyć podniebną przygodę i zobaczyć piękne krajobrazy z lotu ptaka. Teraz spełnienie marzeń będzie możliwe dzięki VIVO! Krosno.

Trzeba tylko wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest wyjątkowy lot balonem VIVO! Krosno w trakcie XX Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie. Specjalnie na tę okazję Centrum Handlowe przygotowało balon, którym pełnoletni zwycięzcy konkursu będą mogli odbyć podniebną podróż.

Aby wziąć udział w konkursie, należy 17 kwietnia (środa) zrobić zakupy w VIVO! Krosno za min. 100 zł, zarejestrować paragon i wziąć udział w zabawie, w której zadaniem będzie policzenie balonów z logotypem VIVO! umieszczonych w Centrum Handlowym VIVO! Krosno. Punkt Rejestracji Paragonów będzie otwarty w godzinach od 14.00 do 19.00, ale zakupy można robić już od samego rana.

- Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w naszym wyjątkowym konkursie. Do wygrania jest niezwykły lot balonem nad pięknym Krosnem i malowniczymi zakątkami Beskidu Niskiego. Moc wrażeń i przepiękne widoki gwarantowane. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie dla 5 osób, które planujemy nagrodzić - mówi Izabela Malecha, center manager VIVO! Krosno. - Mamy tylko nadzieję, że warunki pogodowe nie przeszkodzą nam w realizacji wydarzenia - dodaje.

Regulamin akcji znajduje się w Punkcie Rejestracji Paragonów, Administracji Centrum Handlowego VIVO! Krosno oraz na stronie vivo-krosno.pl. Partnerem akcji jest Balloon Expedition.

(ab), (Open Media)

  • autor: (ab), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?