Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Co jest potrzebne naszemu Miastu? Weź udział w ankiecie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Wiesz co jest naprawdę potrzebne naszemu Miastu i chcesz się z nami podzielić swoją opinią - weź udział w tej ankiecie! Krośnieński magistrat zaprasza do wypełnienia ankiety, która ma na celu ocenę różnych aspektów życia w Krośnie oraz określenie potrzeb Mieszkańców.

REKLAMAKrosno stara się o dofinansowanie dla projektu w ramach Programu "Rozwój lokalny" finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Wyniki ankiety będą wykorzystane przy tworzeniu założeń do tego projektu.

Kształt tego projektu chcielibyśmy wypracować na podstawie Państwa opinii - ma on przyczynić się do podniesienia jakości życia w Krośnie oraz ograniczenia negatywnych zjawisk rozwojowych.

Ankietę można wypełnić do 16 lipca 2019 r. w formie elektronicznego formularza dostępnego na miejskiej Platformie Konsultacji Społecznych. Bądź aktywny! Włącz się w konsultacje społeczne - tutaj: Ocena różnych aspektów życia w Krośnie oraz określenie potrzeb Mieszkańców.

(umk)
 


  • autor: (umk)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj