KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Co jest potrzebne naszemu Miastu? Weź udział w ankiecie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Wiesz co jest naprawdę potrzebne naszemu Miastu i chcesz się z nami podzielić swoją opinią - weź udział w tej ankiecie! Krośnieński magistrat zaprasza do wypełnienia ankiety, która ma na celu ocenę różnych aspektów życia w Krośnie oraz określenie potrzeb Mieszkańców.

REKLAMA


Krosno stara się o dofinansowanie dla projektu w ramach Programu "Rozwój lokalny" finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Wyniki ankiety będą wykorzystane przy tworzeniu założeń do tego projektu.

Kształt tego projektu chcielibyśmy wypracować na podstawie Państwa opinii - ma on przyczynić się do podniesienia jakości życia w Krośnie oraz ograniczenia negatywnych zjawisk rozwojowych.

Ankietę można wypełnić do 16 lipca 2019 r. w formie elektronicznego formularza dostępnego na miejskiej Platformie Konsultacji Społecznych. Bądź aktywny! Włącz się w konsultacje społeczne - tutaj: Ocena różnych aspektów życia w Krośnie oraz określenie potrzeb Mieszkańców.

(umk)
 


  • autor: (umk)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?