KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno przyjazne biznesowi

Krosno zostało wyróżnione w konkursie „Samorząd Przyjazny Biznesowi 2011” za sprzyjanie rozwojowi podmiotów gospodarczych. Wśród podkarpackich powiatów zajęliśmy drugie miejsce z liczbą 13,0 dynamicznych podmiotów na 10 tysięcy mieszkańców. Wyżej znalazło się tylko miasto Rzeszów z liczbą 13,3.

REKLAMA


alt

Celem konkursu Samorząd Przyjazny Biznesowi jest znalezienie samorządów, które rozumieją, jak ważna jest gospodarka dla lokalnych społeczności, dbają o firmy na swoim terenie i starają się przyciągnąć przedsiębiorców z innych regionów.

Zwycięzcy są wyłaniani na podstawie liczby dynamicznych firm i banków spółdzielczych na 10 tys. mieszkańców. Wyniki konkursu są ogłaszane w Magazynie  Przedsiębiorców "Europejska Firma" i na Konferencjach Lokalnego Biznesu.

alt

W trzeciej edycji konkursu za przyjazne biznesowi uznawane są miasta, gminy i powiaty, w których na 10 tysięcy mieszkańców jest więcej niż 3 podmioty wyróżnione w konkursie Gepardy Biznesu i są tam minimum 3 takie podmioty.

alt

Wręczenie wyróżnień odbyło się 31 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Statuetkę odebrał Piotr Przytocki Prezydent Miasta Krosna.

um

  • autor: um

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?