KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

19 Kwietnia - Targi Pracy w PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, po raz kolejny organizuje Targi Pracy. Są one finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Kurs na gospodarkę! – Program rozwoju PWSZ w Krośnie. Dla potencjalnych wystawców oznacza to, że nieodpłatnie udostępnia się im miejsce wystawowe wraz z całym zapleczem oraz obsługę cateringową.

REKLAMAPonadto, wytypowani do prezentacji swoich firm w równolegle trwających panelach dyskusyjnych, otrzymują pewną gratyfikację finansową. Targi Pracy, poza możliwością znalezienia pracowników i zaprezentowania posiadanej w tym zakresie oferty, wpływa na pozytywny PR firmy. Organizatorzy zapraszają pracodawców - zarówno przedsiębiorstwa z regionu, jak i instytucje publiczne, do wzięcia w nich udziału.

alt

W ubiegłych latach, ze względu na ograniczenia budżetowe, do udziału w targach zapraszano jedynie kilkanaście firm. Tym razem jest zupełnie inaczej. Zgoda Instytucji Zarządzającej umożliwiła nam na zwiększenie budżetu. Dlatego chcielibyśmy, aby zgłosiło się do nas jak najwięcej przedsiębiorstw. Pragniemy również, aby w tegorocznych targach wzięły udział różnego rodzaju instytucje publiczne, które chciałyby się zaprezentować jako dobrzy pracodawcy zaprasza dr Piotr Lenik, koordynator projektu.

Targi Pracy adresowane są, z jednej strony do wystawców – potencjalnych pracodawców, czyli przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych z regionu, a z drugiej, dla studentów oraz uczniów klas maturalnych, którzy w najbliższej perspektywie czasowej znajdą się na lokalnym rynku pracy. Dla uczniów, to również okazja do zwiedzenia krośnieńskiej Uczelni.

alt

Firmy i instytucje chętne do udziału w charakterze wystawców, proszone są o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do dnia 29 lutego 2012 r. pocztą na adres: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, ul. Rynek 1,  38-400 Krosno, z dopiskiem „Targi Pracy 2012” lub  w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej: www.rozwoj.pwsz.krosno.pl

pwsz

  • autor: pwsz

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?