Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Zataczał się z wózkiem dziecięcym

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Pijany ojciec prowadził wózek z 2-letnią córką po jednej z głównych ulic Krosna. Policjanci zareagowali, zanim doszło do nieszczęścia. Tymczasem w innej części miasta nietrzeźwi rodzice sprawowali opiekę nad rocznym synkiem. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

W niedzielę (14 maja), około godziny 13, na ulicy Piłsudskiego w Krośnie policjanci zauważyli zataczającego się mężczyznę, który prowadził wózek z dzieckiem.

- Problemy z utrzymaniem równowagi wskazywały, że może być nietrzeźwy. Mężczyzna mocując się z wózkiem, uderzał jego kołami o krawężnik i zjechał z chodnika w zarośla. W trakcie podjętej przez policjantów interwencji zachowywał się arogancko. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 41-letni krośnianin, który zabrał swoją 2-letnią córkę na spacer. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 1,7 promila alkoholu w jego organizmie - relacjonuje krośnieńska Policja.

Jeszcze tego samego dnia Policja otrzymała informację o nietrzeźwych rodzicach sprawujących opiekę nad dzieckiem. Okazało się, że 28-letni mężczyzna oraz jego 21-letnia partnerka opiekowali się rocznym synkiem będąc w stanie nietrzeźwości.

- Oboje to mieszkańcy Krosna. Nieodpowiedzialni rodzice mieli w swoich organizmach po około 1,5 promila alkoholu. Chłopczyk został przekazany pod opiekę babci - informuje oficer prasowy KMP w Krośnie, asp. Paweł Buczyński.

O przyszłości rodziców zadecyduje teraz sąd rodzinny.

pd

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

JPK - Urząd Skarbowy Krosno

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj