KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dzień Dobry TVN: Artystyczne pasje dr Tomasza Wiatra

Dzień Dobry TVN: Artystyczne pasje dr Tomasza Wiatra Fot. archiwum Tomasz Wiatr

Młody lekarz pochodzący z Jedlicza 11 stycznia będzie gościem programu “Dzień Dobry TVN”. Tomasz Wiatr łączy lekarskie i artystyczne tradycje rodziny. W TVN opowie o swoich pasjach.

REKLAMA


W najbliższą niedzielę (11 stycznia) w programie "Dzień dobry TVN" w godzinach 8:30 -11.00 będziemy mogli obejrzeć wywiad oraz film z pochodzącym z Jedlicza, młodym lekarzem Tomaszem Wiatrem, który będzie opowiadał o swoich artystycznych pasjach, trudnym zawodzie lekarza i tradycjach artystyczno - medycznych rodziny. Program prowadzić będą Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

Artysta
Tomasz Wiatr urodził się w rodzinie o bogatych tradycjach artystyczno - lekarskich. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jednocześnie odnajdując swoją pasję w rysunku. Stworzył cykl portretów ludzi świata artystycznego i medycznego. Wolny czas poświęca doskonaleniu warsztatu rysunku. Swoje zainteresowanie dziedzinami artystycznymi stara się poszerzać również o inne techniki malarskie.

Lekarz
Tomasz jest w trakcie odbywania specjalizacji w dziedzinie urologii. Ukończył również studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Mimo tak dużego zakresu zainteresowań, szczęśliwie udaje mu się pogodzić medycynę i sztukę. Jest członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Wydziałów Medycznych w Krakowie, Towarzystwa Miłośników Historii Medycyny, Sekcji Adeptów Urologii, Sekcji Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Delegatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie w kadencji 2013-2017.

ZOBACZ: Tomasz Wiatr facebook.com/tomaszwiatr i stronie autorskiej: www.tomaszwiatr.pl

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?