KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Zwolnieni z Teorii" promują Bieszczady

  • autor: red.
  • poniedziałek, 16, marzec 2015 09:59
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
"Zwolnieni z Teorii" promują Bieszczady Fot. Emploia

Ruszyła akcja "Zwolnieni z Teorii", czyli ogólnopolska olimpiada projektów społecznych. W tegorocznej udział biorą młodzi miłośnicy Bieszczad. Stworzyli film zachęcający turystów.

REKLAMA


Akcja "Zwolnieni z Teorii" umożliwia organizację własnych projektów, które pozwalają na zidentyfikowanie problemów społecznych występujących w ich środowisku oraz znalezienie rozwiązań.

Mateusz Gazda, Rafał Jastrzębski, Dawid Smaś, Kamil Turek i Paweł Szajna stworzyli projekt o nazwie "Bieszczady", dzięki któremu chcą wszystkich zachęcić do podróżowania właśnie w to miejsce.

W ramach przedsięwzięcia powstał film, który zaprezentuje najciekawsze zakątki Bieszczad.
Film może stać się nie tylko przepustką do kariery dla stypendystów, ale również może okazać się świetną prezentacją walorów podkarpackiej perły turystycznej.

- "#Bieszczady" to projekt, przez który chcemy zachęcić młodszych i starszych ludzi do podróżowania w nasze piękne, dzikie Bieszczady! W tym celu stworzyliśmy krótki film promujący ten piękny rejon. Prezentujemy ciekawe miejsca w przystępnej formie, pokazujemy, że warto zatrzymać się i podziwiać tutejszą, jeszcze miejscami nietkniętą naturę - mówi Mateusz Gazda, lider zespołu tworzącego projekt "#Bieszczady".

Wygrany zespół otrzyma jeden z dwóch certyfikatów które są rozpoznawalne i honorowane na całym świecie: Certyfikat Project Managment Principles oraz Certyfikat Project Managment Fundamentals sygnowane przez Project Managment Institute R.E.P. - MT&DC.

Twórcą olimpiady jest fundacja SocialWolves która prowadzi programy angażujące młodzież do projektów społecznych, jako najatrakcyjniejszej formy nabywania przez młodych ludzi kompetencji menedżerskich i jednocześnie działania w interesie społecznym.

Partnerami strategicznymi "Zwolnionych z Teorii" są Microsoft oraz Fundacja PZU. Patronatu udzielili Prezydent RP Bronisław Komorowski, 25-lecie Wolności oraz Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska. Partnerami merytorycznymi są Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, dom mediowy MEC Global oraz firma szkoleniowa Management Training & Development Center.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?