KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Bezpłatne Targi Kariera IT. Weź udział w warsztatach!

Już 23 maja po raz kolejny w Rzeszowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży - Targi Kariera IT. Targi adresowane są do wszystkich specjalistów IT, absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków informatycznych oraz osób, które poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

REKLAMA


Kariera IT to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie branżowe targi pracy wraz z konferencją. - Chcemy w jednym miejscu i czasie stworzyć spotkanie osób o podobnych zainteresowaniach i doświadczeniach, którzy wiedzą jak ważna jest inwestycja w swój własny rozwój, nie tylko zawodowy - mówi Joanna Białek, Starszy Specjalista ds. Marketingu i Promocji z careercon.pl.

Zapewniamy możliwość bezpośredniego kontaktu z reprezentantami między innymi takich firm jak Capgemini, Connectis, Pracuj.pl i to w jednym miejscu i czasie! Będzie można omówić możliwości i warunki zatrudnienia, a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji i zdobyć wymarzoną pracę.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach i warsztatach największych ekspertów branży IT, m.in.:
- IPv6 w twojej firmie - dr inż. Janusz Korniak
- Testowanie oprogramowania w procesie tworzenia - Miron Wojnowski
- Drony i chmura, czy ma to przyszłość? - Vadym Melnyk
- Technologia CUDA, czyli jak ze zwykłego PC-ta zrobić superkomputer - Marek Jaszuk
- Dlaczego agile działa - Mirosław Dąbrowski
- Cvnarium - Iza Wojtaszek
- Warsztat: Praktyczne użycie chmury obliczeniowej - pierwsze 3 kroki - Ryszard Dałkowski
- kolejne tematy już wkrótce...

Podczas wydarzenia będzie można uzyskać certyfikat poprzez uczestnictwo w warsztacie Ryszarda Dałkowskiego "Praktyczne użycie chmury obliczeniowej - pierwsze 3 kroki". Liczba miejsc ograniczona - rejestracja poprzez formularz.

Organizatorzy przygotowali również szereg dodatkowych atrakcji: porady specjalistów z dziedziny kształtowania wizerunku i autoprezentacji, możliwość spotkania z doradcą zawodowym, pokazy technologii: druk 3D, roboty, drony, aplikacje mobilne, konkursy z cennymi nagrodami. Nie zabraknie poczęstunku.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj sobie miejsce na tym wydarzeniu! Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.careercon.pl

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje KrosnoCity.pl

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?