Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wydział komunikacji w starostwie usprawnia kolejki

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. PixaBay

W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Krośnie zwiększono możliwości dotyczące internetowej rezerwacji kolejki.

REKLAMAZwiększenie limitu ma usprawnić załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdów, poprawić jakość obsługi i przede wszystkim skrócić czas oczekiwania.

- Internetowa rezerwacja jest dużym udogodnieniem, z którego interesanci coraz częściej korzystają, pozwala umówić się na konkretny dogodny dzień i godzinę z dużym wyprzedzeniem, daje gwarancję, że zostaniemy przyjęci w wybranym terminie. Wydział Komunikacji odwiedza dziennie od 200 do 300 osób w sprawach związanych tylko z rejestracją pojazdów - mówi Ewa Bukowiecka, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Krośnie.

Rejestrując się przez Internet na stronie www.powiat.krosno.pl lub bezpośrednio: stankolejki.powiat.krosno.pl wpisujemy swoje dane. Wybieramy dostępny dzień i godzinę wizyty w urzędzie. Następnie otrzymujemy zwrotny link aktywujący wraz z kodem. Po zatwierdzeniu termin zostaje zarezerwowany.

Po dokonanej rejstracji on-line, wystarczy przyjść 15 minut przed wyznaczoną godziną w danym dniu, potwierdzić w biletomacie rezerwację i wydrukować bilet. Dodatkowo istnieje możliwość podglądu kolejki ze strony Starostwa Powiatowego, gdzie na bieżąco można śledzić jej przebieg.

- Wsłuchując się w opinie mieszkańców powiatu zmieniono godziny pracy Wydziału Komunikacji - dodaje Ewa Bukowiecka.

W poniedziałki czas pracy wydłużono do 16.00, w pozostałe dni tygodnia petenci przyjmowani są do godziny 15.00.

Jak informuje Starostwo Powiatowe, sytuacja w Wydziale jest na bieżąco monitorowana i będzie dostosowywana do potrzeb i aktualnych oczekiwań klientów.

red.

2 komentarzy

 • Danuta

  W rezerwacji online brak wolnych terminów sprawdzam codziennie od 3 tygodni.
  A bez wcześniejszej rezerwacji terminu miałam już 3 podejścia do zarejestrowania samochodu. Będąc w urzędzie o godzinie 9 nie było już możliwości wybrać numerku. To jest niedopuszczalne ! Patrząc na datę kupna samochodu nie wiem kiedy go zarejestruje bo już mam go miesiąc a dostać się w kolejkę do urzędu nie mogę !

  Zgłoś nadużycie Danuta piątek, 24, styczeń 2020 16:34 Link do komentarza
 • elthomass@poczta.fm

  To co się teraz dzieje w wydziale komunikacji w Starostwie to kpina. Kolejki od 5 rano które i tak nie gwarantują zarejestrowania pojazdu. System kolejkowy w internecie to też pomyłka - ciągły brak miejsc. Pod Starostwem ponoć krążą koniki które odsprzedają kupony.
  Godzina 00 gdy system odnawia rezerwacje jest oblegana i w zasadzie tuż po północy brak miejsc na rejestracje pojazdu na najbliższa możliwą datę czyli zazwyczaj za ... 14 dni!!!!

  Zgłoś nadużycie elthomass@poczta.fm czwartek, 16, sierpień 2018 09:23 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj