Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Masz Talent? Weź udział w precastingu

Masz Talent? Weź udział w precastingu Fot. Grzegorz Press

RZESZÓW: Rozpoczęły się castingi do programu "Mam Talent!" Po raz dziewiąty ekipa programu wyruszyła na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. 17 kwietnia gościć będzie w Hotelu Bristol w Rzeszowie (Rynek 20). Jeśli uważasz, że masz talent, przyjdź na casting. Pokaż, co potrafisz.

REKLAMA"Mam Talent!" to program kierowany dla wszystkich, bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów, dla orkiestr i chórów, dla muzyków i artystów estrady, dla tancerzy i sportowców, dla lalkarzy i mimów, dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.

17 kwietnia "Mam Talent" rekrutował będzie w Hotel Bristol w Rzeszowie (Rynek 20). Precastingi rozpoczyna się o godz. o 10.00.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD, w formacie audio.
 
Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść ich pisemną zgodę na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych.

Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na www.facebook.com/MamTalentTvn.

ic/red.
Fot. Grzegorz Press

  • autor: ic/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj