KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Utrudnienia w Klimkówce. Trwają prace drogowe

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Dziś zamknięta została droga w miejscowości Klimkówka na odcinku od skrzyżowania z ul. Ks. Waisa do skrzyżowania z ul. Słoneczną. W czwartek nastąpi zamknięcie drogi od skrzyżowania z DK28 na długości 500 metrów.

REKLAMA


- W związku z prowadzoną inwestycją pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 2009R - droga przez wieś Klimkówka wraz z budową chodnika w m. Klimkówka", polegającym na wykonaniu nawierzchni, Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje, iż dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa frontu robót oraz użytkowników drogi, w dniach 5-0 września br. w godz. od 9.00 do 17.00 będzie wprowadzone okresowo zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 2009R - podaje w komunikacie Starostwo Powiatowe w Krośnie.

5 września zamknięta została droga nr 2009R na odcinku od skrzyżowania z ul. Ks. Waisa do skrzyżowania z ul. Słoneczną. W czwartek, 6 września nastąpi zamknięcie drogi nr 2009R od skrzyżowania z drogą krajową nr 28 na długości 500 metrów.

Objazd odbywał się będzie zgodnie z projektem zmiany organizacji ruchem. Ruchem w tym rejonie kierować będą uprawnieni pracownicy. Miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?