KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Narodowy Dzień Życia w powiecie krośnieńskim

  • autor: Ewa Bukowiecka
  • wtorek, 15, marzec 2011 11:02
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

24 marca po raz kolejny obchodzimy Narodowy Dzień Życia – święto powołane uchwałą Sejmu RP w 2004 r. Ambasadorem tegorocznej kampanii jest Krzysztof Ziemiec, dziennikarz "Wiadomości". Tym razem motywem przewodnim jest promowanie wśród młodzieży idei życia w wymiarze rodzinnym, dowartościowywanie i promocja zdrowych relacji rodzinnych, dostarczanie wzorców i afirmowanie właściwych postaw, a szczególnie czasu spędzonego razem np. podczas rodzinnego posiłku.

REKLAMA


alt

Powiat Krośnieński włączył się w obchody NDŻ organizując dwa konkursy fotograficzny i literacki pod hasłem „Opowieści rodzinnego stołu”, skierowane do gimnazjalistów z terenu powiatu. Organizatorami konkursu fotograficznego są Starostwo Powiatowe w Krośnie i Zespół Szkół Publicznych im. S. Wyspiańskiego w Rymanowie. Zainteresowani mogą nadsyłać prace do 21 marca br. Finał konkursu, połączony z rozdaniem nagród i otwarciem wystawy najlepszych prac nastąpi 28 marca w Rymanowie.

Natomiast konkurs literacki organizujemy wspólnie z Gimnazjum Publicznym w Krościenku Wyżnym. Termin dostarczania prac mija 18 marca br. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 29 marca w Krościenku Wyżnym. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminach: Konkurs fotograficzny oraz Konkurs literacki.

Powiat krośnieński serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich gimnazjalistów!

Ewa Bukowiecka

  • autor: Ewa Bukowiecka

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?