KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!





 


Praca w sezonie? Dobre i to

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

Z bezrobociem zmaga się mnóstwo ludzi, którzy zarówno mogą pochwalić się bardzo bogatym CV, jak także tych, których kwalifikacje są bardzo skromne. Niestety, nadeszły takie czasy, gdzie trudno wybierać i przebierać, a cieszyć się każdą możliwą formą zarobku.

REKLAMA


Dobrym okresem okazuje się być lato, ponieważ do wyboru mamy więcej pracy sezonowej, którą łatwo poszukać na Job Tonic - oferty pracy w Polsce. Osoby, które chcą pracować i nie kierują się tylko i wyłącznie wysokimi aspiracjami z racji wielu lat edukacji na pewno powinny znaleźć coś dla siebie.

Na jaką pracę sezonową głównie można liczyć? Przede wszystkim jest to zbiór owoców i warzyw na mniejszych i większych plantacjach, oraz sadach. Niemniej, lato to otwieranie bardzo wielu małych gastronomii, lodziarni, oraz innych budek, które przez inne miesiące w roku bywają nieczynne. Atrakcyjnymi ofertami bez wątpienia są oferty pracy w miejscowościach nadmorskich, jak również wszędzie tam gdzie przez całe lato trwa tzw. sezon turystyczny. Przedsiębiorcy poszukują wtedy osób w różnym wieku, które wykazują ochotę do podjęcia pracy w charakterze sprzedawców pamiątek, stoisk z gadżetami, goframi, oraz szeregu innych niezbędnych w takich miejscach towarami i usługami.

Warto nadmienić, że już wiosną bardzo szybko można dostać pracę sezonową. Ta z kolei, to początki prac u hodowców warzyw, którzy w tym okresie przyjmują znacznie więcej ludzi do pracy i w zasadzie posadę można utrzymać, aż do późnej jesieni.

Poszukiwania sezonowej pracy, to bardzo dobry sposób na robienie czegokolwiek, aby zyskać dochód. Co istotne plantatorzy i sadownicy zazwyczaj wyróżniają się tym, iż proponują stawki adekwatne do ciężkiej pracy, którą trzeba wykonać. Niemniej, trzeba również nadmienić, że nie zawsze praca sezonowa okazuje się być trudna. Bywa, iż połączona jest z odpoczynkiem np. w przypadku ofert nad morzem lub w górach. Dość przyjemne może być pakowanie owoców, które rękawa nam nie wyrwie, a zawsze możemy liczyć na to, iż starczy nam na podstawowe zakupy.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?