Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Biznes po Godzinach - summer edition 2015

Biznes po Godzinach - summer edition 2015 Fot. arch. ID Media

Masz dość pracy w korporacji? Planujesz powrót do aktywności zawodowej po urlopie macierzyńskim? Masz pomysł na biznes albo dopiero go szukasz? Chcesz pracować na własny rachunek? Jeśli na choćby jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że nie może Cię zabraknąć na warsztatach Biznes po Godzinach!

REKLAMASpotkania te, których organizatorem jest Fundacja Twoja Inicjatywa!, powstały z myślą o przedsiębiorczych, nie bojących się nowych wyzwań kobietach:

- Przekonujemy się, że kobiety są bardzo przedsiębiorcze i kreatywne w biznesie. Panie o wiele chętniej niż mężczyźni dążą do samodzielności i potrafią wykorzystać sprzyjające okoliczności by budować własny biznes - mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!

Statystyki potwierdzają, że polski biznes nie ma płci - coraz więcej firm zakładają kobiety. Część z nich godzi prowadzenie firmy z macierzyństwem i dbaniem o dom.

- Wiele kobiet z sukcesem prowadzi już własne firmy. Osoby, które dopiero planują otworzenie działalności gospodarczej często potrzebują pomocy w stawianiu swoich pierwszych kroków w biznesie. Nie brak również pań, które ciągle szukają pomysłu na siebie… Z myślą o nich wszystkich przygotowaliśmy warsztaty Biznes po Godzinach, które stanowić będą nie tylko solidną dawkę wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy, ale będą też okazją do nawiązania ciekawych relacji biznesowych - mówi Katarzyna Wicha, koordynator marketingu i rozwoju Fundacji Twoja Inicjatywa!

Pierwsza edycja spotkań Biznes po Godzinach okazała się wyjątkowym sukcesem. Na wydarzeniach organizowanych w Warszawie spotkało się wiele kobiet z pasją chcących budować i rozwijać swój biznes - Gdy w zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować wakacyjny cykl spotkań Biznes po Godzinach nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania. W związku z prośbami naszych beneficjentów i partnerów, tegoroczną edycję postanowiliśmy zorganizować w różnych miastach i częściach Polski - opowiada Anna Flaga Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!

W tym roku spotkania Biznes po Godzinach organizowane będą zatem w następujących miastach:
- 25 czerwca Kraków,
- 9 lipca Poznań,
- 30 lipca Wrocław,
- 13 sierpnia Warszawa.

Organizator spotkań, Fundacja Twoja Inicjatywa!, zapewnia różnorodność tematów, wśród których znajdą się zagadnienia istotne dla biznesu jak:
- Pierwsze kroki w biznesie - od czego zacząć?
- Inspirujące historie sukcesu, czyli własny biznes od kuchni
- Budowa strategii marketingowej firmy
- Dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla własnych biznesów
- Fundusze unijne - dla kogo i jakie szanse ?
- I wiele innych...

O tym, że warto uczestniczyć w spotkaniach dla przedsiębiorczych pań, najlepiej świadczą wypowiedzi uczestniczek z zeszłorocznej edycji warsztatów Biznes po Godzinach: - Miałam przyjemność uczestniczyć w jednym ze spotkań Biznes po Godzinach. Jestem pod wrażeniem kameralnej atmosfery, komfortu miejsca, klasy osób prowadzących i merytorycznej wartości prelekcji. Efektem tego spotkania było nawiązanie interesującej znajomości biznesowej, która zapoczątkowała kolejne kontakty. Podsumowując, to był bardzo przyjemny i inspirujący wieczór - mówi Joanna Toporowska, która wzięła udział w I edycji Biznes po Godzinach.


- Biznes po Godzinach to świetna inicjatywa nie tylko dla osób szukających pomysłu na biznes, ale również tych którzy już prowadzą własne firmy i szukają inspiracji na ich rozwój i doskonalenie. Warsztaty dają niepowtarzalną możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń z ludźmi sukcesu, którzy mają odwagę torować własną drogę oraz motywować do tego innych - mówi Magda Kowalska, która wzięła udział w III edycji spotkań z cyklu Biznes po Godzinach 28.08.2014 w Warszawie.

W tym roku głównymi partnerami spotkań są znane i lubiane magazyny dla Kobiet: Miasto Kobiet, Imperium Kobiet, Madame.

Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl

ID Media

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj