Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Sprawdź bieżący ranking lokat bankowych

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Zastanawiasz się, co zrobić z nadwyżką na swoim koncie osobistym? Nie ma sensu, by leżała na nim bezczynnie. Warto byłoby ją zainwestować. Lokata to najpewniejszy i najbezpieczniejszy sposób. Nie ma ryzyka, a zysk jest gwarantowany. Przy stałym oprocentowaniu jest on nawet możliwy do przewidzenia. Skoro nie ma nic do stracenia, a można tylko zyskać, dlaczego nie spróbować?

Wakacje rozpoczęły się na dobre. Lato sprzyja wydawaniu pieniędzy, dlatego to dobry moment, by zacząć oszczędzać. Niech piękna pogoda za oknem sprzyja zastanowieniu się nad naszymi finansami i podjęciu odpowiednich kroków, by pomnożyć swoje oszczędności.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszej lokaty? Przede wszystkim na oprocentowanie. To głównie od niego zależy wysokość naszego zysku, dlatego im wyższe oprocentowanie - tym lepiej. Należy również zwrócić uwagę na rodzaj oprocentowania – czy jest ono stałe czy zmienne. Bezpieczniejsze jest oprocentowanie stałe, ponieważ mamy pewną i znaną stopę zwrotu z inwestycji. Warto również przyjrzeć się okresowi kapitalizacji odsetek. W rankingu prezentujemy promocyjne oferty lokat ze stałym oprocentowaniem.

1. Promocyjna lokata bankowa Noble Bank
Lokata ta posiada najwyższe oprocentowanie na rynku - 5,5%. Jest zakładana na okres 3 miesięcy, więc to dobra oferta dla tych, którzy nie mogą zamrażać swoich pieniędzy na dłużej. Mamy również możliwość skorzystania z atrakcyjnego planu inwestycyjnego oraz uzyskania prezentu w postaci iPhone’a 6.

2. Lokata bankowa w Idea Bank - HAPPY
Oprocentowanie tej lokaty jest wysokie - 4%. Ona również jest oferowana na okres 3 miesięcy. Bardzo wygodne jest to, że by założyć lokatę nie musimy posiadać konta w Idea Banku i możemy założyć ją przez internet bez wychodzenia z domu. Minimalna kwota depozytu to 1000zł.

3. LOKATA NA START w Getin Bank
Oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku. Lokata jest zakładana na wyjątkowo krótko, bo jedynie na 2 miesiące! Minimalnie możemy wpłacić już 500zł, a maksymalnie 10 000zł. Zakładając lokatę nie musimy zakładać dodatkowych produktów w Getin Banku. Możemy założyć ją przez internet. Bardzo istotne jest, że zrywając lokatę przed czasem nie tracimy odsetek!

4. Lokata Bezkarna w BGŻ Optima
Jest to lokata internetowa zakładana na okres 3 miesięcy. Posiada promocyjne oprocentowanie dla nowych klientów - 3,2%. Możemy ulokować na niej od 1000zł do 100 000zł. Tu również należy zwrócić uwagę, że w przypadku zerwania lokaty nie tracimy odsetek!

Wydawać by się mogło, że wartość stóp procentowych NBP nie sprzyja korzystnym lokatom. Stopy procentowe spadają z roku na rok, jednak nadal można znaleźć atrakcyjne oferty warte zainteresowania. Lokaty to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na pomnażanie kapitału. Jedyny warunek to zamrożenie pieniędzy na okres umowy, jednak po jego zakończeniu możemy cieszyć się wysokimi odsetkami. Zysk jest pewien, dlatego nie warto dłużej się wahać. 

 

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj