Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Weź pożyczkę kiedy chcesz. Skorzystaj z oferty Wonga i nie przejmuj się godzinami otwarcia czy dniem tygodnia

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Zawsze kiedy bierzesz pożyczkę, masz ten sam problem. Placówka otwarta jest w godzinach Twojej pracy i żeby uzyskać pożyczkę musisz się wcześniej zwalniać lub brać wolny dzień w pracy. Twój pracodawca zawsze irytuje się kiedy wynika taka sytuacja, a Ty sam się niepotrzebnie stresujesz. Wiesz o możliwości wzięcia pożyczki przez internet, ale obawiasz się, że zostaniesz oszukany i narażony na dodatkowe koszty? Z Wonga to niemożliwe. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty brytyjskiego serwisu pożyczkowego i nie martw się już więcej o godziny otwarcia czy dzień tygodnia, w którym chcesz wziąć pożyczkę.

REKLAMACzym jest Wonga
Platforma pożyczkowa Wonga.pl charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością, której nie można powiedzieć o wielu podobnych firmach internetowych. Na stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty, począwszy od tabel opłat, a skończywszy na konsekwencjach nie spłacenia pożyczki. Ponadto Wonga oferuje Ci kontrolę nad sumą, jaką chcesz pożyczyć. Również to Ty sam ustalasz kiedy spłacisz swoje zobowiązanie. Serwis Wonga ma innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i to wyróżnia go spośród innych pożyczkodawców.

Kiedy możesz wziąć pożyczkę
Jeśli cały dzień byłeś zajęty i nie miałeś czasu, żeby wypełnić wniosek, nie przejmuj się. Możesz go złożyć o każdej porze dnia i nocy, w poniedziałek, czy w niedzielę. Nawet jeśli złożysz wniosek w nocy, to zostanie on stosunkowo szybko rozpatrzony, ponieważ najpóźniej do godziny 9.00 następnego dnia. Dzieje się tak dlatego, że proces udzielania pożyczki Wonga jest w pełni zautomatyzowany i trwa zaledwie kilka minut. Całą pracę wykonuje nie człowiek, a komputer. Dzięki temu Twój wniosek nie czeka w kolejce, a Ty otrzymujesz pożyczkę w możliwie jak najkrótszym czasie.

Ogólne warunki przyznawania pożyczki
Pożyczkę krótkoterminową Wonga otrzyma każdy, kto ukończył 18 rok życia i posiada zdolność kredytową. Według polityki platformy Wonga, pożyczki przyznawane są osobom, które dostałyby kredyt lub pożyczkę w banku, ale chcą uniknąć niepotrzebnych formalności. Firma Wonga ułatwia pozyskanie gotówki, zapewnia łatwy proces składania wniosków, a także umożliwia załatwienie wszystkiego za pośrednictwem Internetu w dowolnym miejscu.

Jak otrzymać pożyczkę w Wonga
Proces pożyczania pieniędzy w Wonga jest całkowicie zautomatyzowany, dlatego wypełnianie wniosków i otrzymanie pożyczki jest niezwykle proste. Kwotę pożyczki i termin spłaty ustalasz Ty sam, za pomocą suwaków znajdujących się na stronie startowej wonga.pl. Kolejnym krokiem jest wypełnienie prostego, zawierającego tylko niezbędne dane osobowe i kontaktowe wniosku. W następnej kolejności należy zrobić przelew na 10 groszy potwierdzający dane do konta bankowego. Dzięki niezliczonej liczbie kont w wielu bankach, przelew księgowany jest niemalże natychmiast. Dalsza weryfikacja trwa jedynie kilka minut, a po podpisaniu umowy na pieniądze będziesz czekał nie więcej niż 15 minut. Sprawne i szybkie działanie serwisu możliwe jest dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu.

Weryfikacja klienta - to musisz wiedzieć
Przed udzieleniem pożyczki Wonga dokładnie prześwietla każdego potencjalnego klienta, w celu zapewniania wygody i bezpieczeństwa zarówno klientom, jak i firmie. Sprawdzona zostanie Twoja historia w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów, w BIG Infomonitor oraz ERIF. Wonga w żadnym wypadku nie kryje korzystania z rejestrów dłużników, a wręcz często podkreśla ten aspekt, jako jeden ze swoich największych atutów. Pocieszeniem dla tych, którzy nie mają idealnej historii w BIK jest fakt, że Wonga nie przekreśla każdego przypadku, który ma negatywny wpis. Zależy to indywidualnie od każdego klienta.

Ciekawa oferta dla nowych klientów
Dla nowych klientów Wonga proponuje pożyczkę w wysokości do 750 zł, na maksymalnie 60 dni za jedyne 10 zł. Jeśli chcesz pożyczyć 500 zł, to na koniec zapłacisz tylko 510 zł, tak samo ma się sprawa, kiedy pożyczasz 750 zł. Do spłaty będziesz miał tylko 760 zł.

Program Korzyści dla stałych klientów
Program korzyści jest doskonałą okazją dla klientów Wonga do zdobycia korzystniejszych warunków pożyczek. Wystarczy, że w wyznaczonym terminie spłacasz swoje zobowiązania i uczestniczysz w interaktywnych kursach na kapitalni.org. Na podanym portalu znajdują się specjalne szkolenia, w zakresie finansów. Dowiesz się jak łatwo oszczędzać, jak mądrze pożyczać i jak budować pozytywną historię kredytową. Co więcej zdobędziesz informacje na temat bezpieczeństwa w Internecie. Dzięki tak prostym krokom, szybko awansujesz do wyższych segmentów Programu Korzyści. Na kolejnych etapach czekają Cię coraz większe zniżki oraz dodatkowe profity. Program podzielony jest na cztery różne segmenty, z którymi wiążą się konkretne zniżki i koszty. Awans na kolejny szczebel, jak już wcześniej było powiedziane zależy od terminowej spłaty pożyczki, a także od rozwiązywania testów w ramach kursów interaktywnych na kapitalni.org.

Indywidualne podejście do klienta
Wonga charakteryzuje się przyjaznym, indywidualnym podejściem do każdego klienta. Jeśli masz problem ze zrozumieniem treści umowy albo nie zdążysz spłacić pożyczki w terminie - zadzwoń do konsultanta i rozwiej swoje wątpliwości. A może jesteś ciekawy ile wyniesie Cię prowizja za następną pożyczkę? Nie krępuj się i dzwoń na infolinię.

Proste i jasne warunki pożyczki
Zanim zdecydujesz się na wzięcie pożyczki w Wonga przeanalizuj wszystkie najważniejsze informacje. Tabele opłat, warunki umowy, konsekwencje w przypadku nieterminowej spłaty zobowiązania - to wszystko znajdziesz wyraźnie napisane na stronie internetowej Wonga.pl. Serwis pożyczkowy nie ukrywa żadnych opłat, czy dodatkowych prowizji. Nie spotkasz się też z informacjami pisanymi drobnym maczkiem na umowie.

Co jeszcze warto wiedzieć o Wonga
Klienci są zadowoleni z oferty Wonga, ponieważ żadne informacje nie są ukrywane. Tabele opłat, daty spłat zobowiązań, czy wysokości prowizji - te wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej wonga.pl lub na osobistym koncie klienta. Jeśli nie pamiętasz o dacie spłaty kolejnej raty, pamiętaj, że Wonga posiada system powiadomień. Przed każdym terminem spłaty dostaniesz informację w postaci wiadomości SMS lub mail, z dokładnymi danymi. Wonga posiada specjalne rozwiązania dla osób, które nie zdążą spłacić swojej pożyczki w określonym terminie. W takim wypadku warunkiem przedłużenia spłaty jest zapłacenie odpowiedniej prowizji za kilka dodatkowych dni. Spłatę pożyczki można przedłużać maksymalnie 3 razy. Istnieje również dogodne rozwiązanie dla klientów, którym udało się pozyskać środki przed terminem spłaty i chcą wcześniej zamknąć temat pożyczki.

Uzyskanie pożyczki w Wonga okazuje się dobrym pomysłem dla osób, które w szybkim czasie potrzebują zastrzyku gotówki. Pożyczkę możesz dostać o dowolnej porze dnia, a wniosek złożony nocą, zostanie rozpatrzony już następnego dnia z samego rana. Nie ma potrzeby martwić się o zatajone koszty, czy haczyki w umowie. Wszystko jest jasne i logiczne.

Dowiedz się więcej na stronie Wonga.

 

 • autor: Redakcja

2 komentarzy

 • elozelo

  musza zarabiac, tynku ze sciany jesc nie beda

  Zgłoś nadużycie elozelo środa, 05, sierpień 2015 00:51 Link do komentarza
 • Prawdomówny

  Naprawdę?? To jest artykuł na Krosno City!?
  Komercha portalu, którego reklama została zakazana w UK...
  Krosno City dzięki za info... racja z czegoś też musicie żyć...

  Zgłoś nadużycie Prawdomówny wtorek, 04, sierpień 2015 22:12 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj