KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

5 korzyści, jakie daje umowa długoterminowa z dostawcą

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Trwałe i wartościowe relacje w biznesie to coś, co niewątpliwie się opłaca i przynosi wymierne korzyści obu stronom zawartej umowy. W branży zajmującej się obróbką metali i produkcją precyzyjnych metalowych komponentów, współpraca o charakterze długofalowym ma szczególne znaczenie - pozwala korzystać z niestandardowych i elastycznych rozwiązań. Wszystko, co wiąże się z długoterminowa, partnerską umową, niezależnie od sektora prowadzonej działalności, umożliwia optymalizację biznesu poprzez osiągnięcie pięciu podstawowych korzyści.

REKLAMA


1. Redukcja kosztów
Wydawać się może, że działania będące w opozycji do zawierania krótkoterminowych umów transakcyjnych, gdzie głównym dążeniem są negocjacje cenowe i osiąganie w tym zakresie założonych rezultatów, nie mogą przyczyniać się do redukcji ponoszonych przez firmę kosztów. Nic bardziej mylnego. Umowy partnerskie czy outsourcingowe to jeden z podstawowych czynników pozwalających obniżać koszty operacyjne organizacji.

2. Ograniczenie ryzyka związanego z realizacją dostaw
Co może zapewnić nam spokój i pewność, że wszystko, co niezbędne trafi do nas w oczekiwanym zestawieniu, ilości i jakości w wyznaczonym terminie? Oczywiście długoterminowa umowa zawarta z naszym dostawcą. Takie rozwiązanie to ograniczenie ryzyka przerwania łańcucha dostaw i niepewności funkcjonowania przedsiębiorstwa.

3. Dostęp do usług i dostaw "szytych na miarę"
Umowy długoterminowe pozwalają wdrożyć dostawcę w prowadzoną przez nas działalność, specyfikę funkcjonowania naszej firmy i oczekiwań, jakie mamy względem dostarczanych usług i produktów. Stała współpraca pozwala doskonale "dotrzeć się" kontrahentom. Rezultatem takich działań jest stworzenie produktu, jak najlepiej odpowiadającego naszym potrzebom i oczekiwaniom. W przypadku precyzyjnej obróbki metali i produkcji metalowych części i podzespołów takie „szycie na miarę” to gwarancja produktu najwyższej jakości, idealnie spełniającego nasze wymogi.

4. Dostęp do nowych zasobów
Współpraca oparta na długoterminowej umowie partnerskiej pozwala korzystać nam z zasobów, jakimi dysponuje nasz dostawca. To zarówno kompetencje, stosowane technologie, wykorzystywany sprzęt specjalistyczny, jak i szeroko rozumiane know how. Produkcja precyzyjnych komponentów oraz skrojona na miarę obróbka metali wymagają kompetencji płynących z doświadczenia i nowatorskiej myśli inżynieryjnej wynikającej miedzy innymi z realizacji wielu innowacyjnych projektów. Jeśli nasz dostawca dysponuje takimi właśnie zasobami, my możemy w ramach długoterminowej współpracy z nich korzystać.

5. Oszczędność czasu
Długofalowa współpraca to także oszczędność czasu, jaki niezbędny jest na poszukiwanie kolejnych usługodawców i stworzenie przez nich satysfakcjonującej nas oferty.

Outsourcing przemysłowy to także długoterminowa współpraca
Outsourcing stanowi jedna z najbardziej efektywnych form współpracy biznesowej, oferującą wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą umowa długoterminowa. Doświadczenia firm produkcyjnych jasno wskazują na fakt, że dostawca outsourcingowy to wybór, który umożliwia optymalizację kosztów operacyjnych, zwolnienie własnych zasobów i przeniesienie ich do innych obszarów prowadzonej działalności, a także uzyskanie dostępu do wysokojakościowych mocy produkcyjnych.

Chcesz skorzystać z efektywnych rozwiązań outsourcingowych? Wejdź na http://www.mettec.com.pl/

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?