KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dotacje dla firm - czyli jak to robi Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego

Dotacje dla firm - czyli jak to robi Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego www.crse.org.pl

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego jest stowarzyszeniem, które za priorytet stawia sobie wsparcie przedsiębiorczości. Instytucja stara się przede wszystkim pomóc przedsiębiorcom uzyskać fundusze z dotacji unijnych na inwestycje, oferując im jak najlepsze usługi doradcze.

REKLAMA


KADRA, RZETELNOŚĆ
CRS-E jest marką, która zapewnia klientom obsługę rzetelnej i doświadczonej kadry. Dzięki szesnastoletniemu okresowi działania w branży pracownicy CRS-E są wysoce kompetentni oraz posiadają niezbędną wiedzę z sektora prywatnego i państwowego. Najlepszą gwarancją wysokiego poziomu obsługi jest fakt, że wynagrodzenie pobierane jest dopiero po uzyskaniu dofinansowania dla konkretnej inwestycji. W szeregach stowarzyszenia pracują między innymi prawnicy, doradcy zawodowi, naukowcy, ekonomiści i inżynierowie.

DOTACJE DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z PODKARPACIA

Usługa doradcza polega na przygotowaniu projektu o dofinansowanie. Podczas całego procesu tworzenia projektu klienci informowani są o źródłach dofinansowania. Każda inwestycja analizowana jest pod kątem zakwalifikowania wydatków. Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego oferuje także możliwość współpracy z uczelniami wyższymi, bankami czy instytucjami finansowymi.

Sprawdź także: nasze kursy dla bezrobotnych

Po przeanalizowaniu potrzeb firmy CRS-E zapewnia:

- PRZYGOTOWANIE NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW - wniosek o dofinansowanie wraz z załącznikami, analiza budżetu projektu, pozyskanie finansowania wkładu własnego, dokonywanie uzupełnień i wyjaśnień, przygotowanie kompletu dokumentów do podpisania umowy,

- PO UZYSKANIU DOFINANSOWANIA DO INWESTYCJI DORADZTWO JAK ROZLICZAĆ PROJEKT I ZDAWAĆ SPRAWOZDANIA - nadzór nad postępowaniem ofertowym, wsparcie dotyczące promocji inwestycji oraz odpowiedniego oznaczenia dofinansowania, sporządzanie sprawozdań merytorycznych, pomoc przy każdej kontroli a w razie potrzeby sporządzenie niezbędnych wyjaśnień i oświadczeń, wprowadzanie potencjalnych zmian we wniosku już w trakcie trwania inwestycji, sprawdzenie całości dokumentacji przed kontrolami oraz analiza faktur i protokołów związanych z danym projektem i ewentualne korygowanie.

Dane kontaktowe: www.crse.org.pl | Sielec 1a, 39-120 Sędziszów Młp. | tel. 17 22 21 575 | email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?