KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Co jest wymagane przy zaciągnięciu pożyczki

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Wielkimi krokami zbliżają się święta Wielkanocne. Jest to czas wspólnych, rodzinnych spotkań, ale także czas zwiększonych wydatków. Jeśli Twoja wypłata wystarcza Ci jedynie na bieżące potrzeby z całą pewnością możesz mieć trudności, aby odpowiednio przygotować się do wspólnego świętowania. Jak się okazuje rodzin z takimi trudnościami w Polsce jest bardzo wiele.

REKLAMA


Trudności finansowe w naszym kraju wynikają z stosunkowo niewysokiego wynagrodzenia jakie otrzymujesz w porównywaniu z cenami jaki zastajesz na półkach sklepowych. Najczęściej przeciętne wynagrodzenie wystarcza na pokrycie bieżących potrzeb, jednak gdy tylko pojawią się dodatkowe wydatki brakuje Ci pieniędzy. Taką sytuację w polskiej rzeczywistości zauważyły banki i parabanki. W odpowiedzi na potrzeby rynku wychodzą z ofertą pożyczek. Coraz więcej klientów w naszym kraju korzysta z pomocy banków i instytucji pozabankowych.

Niegdyś, kredyt łączony był tylko z dużymi inwestycjami, jak przykładowo zakup samochodu czy mieszkania. Dziś, ze względu na nowe pojawiające się trudności, konsumencie często sięgają po o wiele mniejsze pożyczki pozwalające pokryć bieżące potrzeby. W mniejszych pożyczkach specjalizują się firmy pozabankowe, takie jak:

- Szybka Gotówka,
- Vivus,
- Filarum,
- inne.

Firm jest oczywiście o wiele więcej jednak jeśli musisz zaciągnąć pożyczkę warto korzystać tylko ze sprawdzonych firm, z ugruntowaną pozycją na rynku. Dobre firmy, nie dość, iż ich oferta zazwyczaj jest najatrakcyjniejsza, to posiadają także uproszczone procedury ubiegania się o pieniądze. W sprawdzonych firmach jak choćby Szybka Gotówka do rejestracji będziesz potrzebował tylko:

- ważny dowód osobisty,
- dostęp do internetu,
- rachunek bankowy w polskim banku,
- telefon komórkowy.

Jak zatem widzisz, niewiele trzeba aby wnioskować o pożyczkę. Oferty parabanków są przygotowane tak, aby w szybkim tempie udzielić pożyczki na pokrycie najpilniejszych potrzeb. Warto też zwrócić uwagę na oferty promocyjne. Dzięki skorzystaniu z jednej z nich możesz pożyczyć pieniądze całkowicie za darmo. Zdarza się tak najczęściej w przypadku tego, gdy będziesz nowym klientem danego parabanku, a o pożyczkę będziesz wnioskował online, czyli przez internet. Dzięki takiej ofercie i terminowej spłacie w wybranych firmach nie zapłacisz złotówki za pożyczkę. Cześć firm posiada także ofertę specjalną dla stałych klientów, dlatego przed wzięciem pożyczki zapoznaj się dokładnie z ofertą interesującej Cię firmy.

Jak każdy produkt finansowy, również pożyczki i kredyty są obostrzone pewnym ryzykiem. Pamiętaj, że najistotniejsze to zawsze oddanie pieniędzy na czas. Jeśli chcesz uniknąć niespodziewanych opłat, zapoznaj się dokładnie z umową interesującej Cię pożyczki. W umowie powinny zostać zapisane wszystkie prowizje i opłaty dodatkowe, jakie mogą wystąpić na przykład w sytuacji braku terminowej spłaty. Polskie realia sprawiają, iż sporo osób musi korzystać z pożyczek. Jak się okazuje firmy doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb klientów i wychodzą im na przeciw ze swoją ofertą. Przed wzięciem pożyczki zawsze też zastanów się czy będziesz w stanie oddać terminowo pożyczone pieniądze. Pamiętaj, że czasem lepiej wziąć mniej, tak aby całość oddać bez żadnych konsekwencji i dodatkowych opłaty w wyznaczonym w umowie terminie.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?