KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jakie sposoby na wysyłanie paczek do klientów?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Prowadzisz swój własny sklep internetowy i zastanawiasz się nad tym, jak najlepiej wysyłać paczki do klientów? Rzeczywiście, w dzisiejszych czasach na rynku masz naprawdę spory wybór, bowiem dostawców nie brakuje. My dzisiaj skupimy się na małym wycinku, ale zdecydowanie najbardziej popularnych opcjach.

REKLAMA


Poczta Polska
Jest to obecnie jedna z najbardziej znanych instytucji, która jest w stanie dostarczać paczki na różne sposoby. Stosunkowo niedawno uruchomiła ona również możliwość skorzystania z kuriera pocztowego, który doręcza paczki znacznie szybciej, niż gdybyś chciał je wysyłać klasycznie.

Niemniej jednak, nawet w przypadku usług kurierskich poczta niekiedy ma spore problemy z doręczeniem paczek. Oczywiście nie jest to nagminne, aczkolwiek zdarzają się sytuacje, gdzie paczki nie są traktowane najlepiej lub zwyczajnie gubione. Poczta na bieżąco stara się ocieplać swój wizerunek i co rusz wprowadza dla swoich klientów pewne udogodnienia, jednakże są to takie rzeczy, które jej konkurenci mają od zawsze.

Firmy kurierskie
W tym wypadku mamy do dyspozycji naprawdę sporo interesujących rozwiązań, gdzie możemy wysyłać różne paczki kurierem, a ceny zaczynają się zaledwie od 10 zł. Jest to bardzo niewielka suma, tym bardziej, że przy pomocy serwisów takich jak https://www.fastpost.pl/ można zamówić kuriera pod swoje drzwi, żeby odebrał on od nas paczkę. Jest to zdecydowanie wygodne, bowiem w żadnym wypadku nie trzeba nigdzie wychodzić.

Samo zamówienie kuriera jest bardzo łatwe i sprawdza się do zaledwie kilku kliknięć. Z pewnością poradzą sobie z tym osoby, które nie są zbyt mocno zaawansowane w sprawach komputerowych. Dzięki przejrzystym instrukcjom określisz wymiary swoje paczki, a następnie wybierzesz najbardziej dogodne godziny, w których kurier może się po nią zgłosić.

Przyznasz, że jest to bardzo ciekawa opcja, którą jak najbardziej warto jest wypróbować, tym bardziej, że nie musisz nigdzie się ruszać i wozić paczek na drugi koniec miasta. W przypadku Poczty Polskiej niestety nie możesz liczyć na to, że kurier sam zgłosi się po paczkę.

Pamiętaj, że w przypadku prowadzenia nawet niewielkiego sklepu online to Ciebie klienci będą oceniać za dostawę ich paczek. Z tego powodu zdecydowanie doradzamy, aby korzystać z profesjonalnych firm, które gwarantują szybkie i bezpieczne dostarczanie paczek. To na pewno pozytywnie wpłynie także na opinię o Twoim sklepie i szybkim dostarczaniu towarów.

 

  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • Antoni21

    Ciekawa rzecz! Ja wychodzę z założenia, że jednak lepszym rozwiązaniem będzie zadbanie o to, by cały proces wysłania paczek był jak najbardziej zautomatyzowany i uproszczony. Mi w tym pomaga giełda transportowa https://furgonetka.pl/ Wystarczy, że zamieści się informacje dotyczące przesyłki, a automatycznie pojawią się informacje dotyczące najkorzystniejszego kuriera.

    Zgłoś nadużycie Antoni21 niedziela, 11, luty 2018 20:57 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?