KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

ProSenior: pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych

www.prosenior.pl www.prosenior.pl

ProSenior24 jest firmą specjalizującą się w pośrednictwie pracy na terenie Niemiec. Kadrę stanowią osoby cechujące się wysoką kompetencją - za cel stawiające sobie, aby jakość świadczonych usług była na jak najwyższym poziomie. Firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie opieki nad osobami starszymi.

REKLAMA


Seniorzy, osoby chore czy niepełnosprawne potrzebują w życiu codziennym pomocy osób trzecich. Spędzenie jesieni życia w zaciszu własnego domu jest dla nich niezwykle ważne. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom zapewniamy opiekę oraz obecność życzliwej osoby, która pomoże w codziennym życiu.

Poszukujemy osób, które są chętne podjąć pracę jako opiekunowie seniorów czy osób niepełnosprawnych. Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski. Jeśli przez słowo "opiekun" rozumieją Państwo nie tylko zawód, ale także pewnego rodzaju powołanie - zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego i przyłączenia się do ProSenior24.

ProSenior24 zapewnia legalną współpracę. Pracownicy zatrudniani są na umowę zlecenie w oparciu o polskie przepisy prawne. Ponad to, na terenie Niemiec współpracujemy tylko ze sprawdzonymi koordynatorami, a każde miejsce pracy jest przez nas dokładnie sprawdzane. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo osobom, które podejmą z nami współpracę. Opłacamy wszystkie składki, które związane są z zatrudnieniem na podstawie umowę zlecenie. Koszty dodatkowe, takie jak dojazd, pokrywa firma, a zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione jest w domu podopiecznego. Dobierając ofertę bierzemy pod uwagę wymagania przyszłych podopiecznych, ale równie ważne są dla nas oczekiwania przyszłych pracowników.

Od osoby chcących podjąć współpracę z naszą firmą oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym porozumienie się z podopiecznymi. Ponadto, istotne jest doświadczenie w opiece nad osobami starszymi bądź niepełnosprawnymi. Pobyt u rodziny niemieckiej to minimum dwa miesiące - jest to wymagany przez nas okres dyspozycyjności (istnieje możliwość przedłużenia pobytu o kolejne dwa miesiące). Referencje z poprzednich miejsc pracy czy zaświadczenia o odbytych kursach kierunkowych są brane przez nas dodatkowo pod uwagę.

Czas oczekiwania na ofertę jest różny, zazwyczaj trwa od jednego do czterech tygodni od chwili przyjęcia zgłoszenia. Jest on potrzebny, abyśmy mogli przedstawić kandydaturę rodzinie niemieckiej, która wyraziły chęć zatrudnienia osoby z Polski. Lepsza znajomość języka niemieckiego oraz większe doświadczenie gwarantują szybsze znalezienie oferty pracy.

Oferujemy wynagrodzenie z przedziału od 800 do 1350 euro netto miesięcznie. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od poziomu znajomości języka niemieckiego, posiadanego doświadczenia oraz zakresu obowiązków w miejscu pracy. Dodatkowe wynagrodzenie należy się za pracę w czasie Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia oraz Nowego Rok.

Naszym celem jest zapewnienie stałego miejsca pracy osobie przez nas zatrudnianej, a podopiecznym komfortu psychicznego, dbając o to, aby zbyt często nie musieli przyzwyczajać się do nowych osób.

Aby podjąć współpracę z ProSenior24 wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej (www.prosenior24.pl), zadzwonić (22 343 9450/51) lub napisać e-maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

 

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?