Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Coraz bliżej spełnienia marzeń dzięki Kruger&Matz

Druga edycja konkursu It’s your life, just take it, organizowanego przez markę Kruger&Matz, dobiega końca. Przez 16 tygodni, osoby pozytywnie zakręcone wysyłały zgłoszenia, dzieląc się swoją pasją z innymi. Zgodnie z oczekiwaniami, tegoroczna edycja przyniosła zaskakującą różnorodność zainteresowań oraz dowód na to, że wśród nas nadal są pasjonaci, którzy znajdują czas na realizację swoich marzeń. Choć każdy z uczestników udowodnił, że zasłużył na zwycięstwo do finału dostało się 10 osób. Teraz powalczą one o nagrodę główną - 20 000 zł. Głosowanie finałowe ruszyło 9 listopada.

REKLAMAKinga Mach - jazda konna
Jako pierwsza do finału dostała się licealistka ze Szczucina - Kinga Mach - której pasją jest praca z końmi. Jej marzeniem jest rozpoczęcie przygody ze sportem: pokonywanie na zawodach parkurów lub czworoboków ze swoim koniem, Lucky’m.

Zanim będzie to możliwe ten zgrany zespół musi zmierzyć się z innym problemem - chorobą Lycky’ego. Aby powrócić do pełnej sprawności musi on przejść kosztowną operację - właśnie to było powodem, dla którego Kinga postanowiła zawalczyć w konkursie. Zyskując poparcie ponad 4 tysięcy facebookowiczów stała się niekwestionowanym zwycięzcą  czerwcowego głosowania publiczności. Zobacz film prezentujący pasję Kingi.

Łukasz Przybyło - dowódca Jednostki Strzeleckiej
Drugim finalistą konkursu został Łukasz Przybyło z Mielca - dowódca Jednostki Strzeleckiej nr 2093 im. generała broni Władysława Sikorskiego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, jakie wkłada on w rozwój jednostki oraz pomoc, którą okazuje przy realizacji pasji u swoich młodych podopiecznych, Łukasz zyskał uznanie jury i szansę na wygraną w konkursie.

Jak sam podkreśla jego pasja daje mu najwięcej przyjemności, gdy pomaga innym i widzi po udanych zajęciach uśmiechnięte miny swoich podopiecznych. Chcąc umożliwić im rozwój Łukasz zgłosił się do konkursu, mając nadzieję, że uda mu się zdobyć fundusze na zakup sprzętu szkoleniowego. Zobacz film prezentujący pasję Łukasza.

Grzegorz Kałuża - muzyka
Jednym z artystycznych akcentów tegorocznej edycji konkursu jest Grzegorz Kałuża, muzyk z Warszawy, próbujący odmienić swoje życie i szukający drogi do światowej kariery. Grzegorz nie tylko śpiewa, ale również sam komponuje i pisze teksty piosenek. Pasja do muzyki stała się nieodzownym elementem jego życia i nie wyobraża on sobie robić w życiu nic innego.

Swoimi utworami stara się skłonić do zastanowienia nad własnym postępowaniem oraz dodać otuchy i odwagi, bo to właśnie ona wraz ze szczerymi emocjami stanowi dla niego inspirację. Grzegorz marzy o tym, by zostać światowej sławy wokalistą i uparcie dąży do celu. Dużym krokiem naprzód byłoby wydanie płyty i nagranie teledysku, co stałoby się możliwe dzięki wygranej w konkursie. Zobacz film prezentujący pasję Grzegorza.

Mateusz Budziło - rajdy terenowe
W finale It’s your life, just take it nie mogło zabraknąć sporej dawki adrenaliny. Internauci zadecydowali, że do grona finalistów dołączy Mateusz Budziło z Sulechowa, pilot rajdowy, konstruktor i kierowca quada. Mateusz cały wolny czas poświęca swojej pasji - jeśli się nie ściga, spędza czas w swoim warsztacie, przy modyfikowaniu pojazdów lub budowie czegoś nowego.

W życiu kieruje się mottem: "Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te trudne do zrobienia" i codziennie udowadnia, że jeśli naprawdę chce się coś osiągnąć, jest to wykonalne, potrzeba tylko pracy i uporu. Obecnie największym marzeniem Mateusza jest wzięcie udziału w rajdzie Dakar - wygraną w konkursie przeznaczyłby na zakup lepszego UTV, który pomógłby mu w osiąganiu kolejnych zwycięstw i w pięciu się po szczeblach kariery. Zobacz film prezentujący pasję Mateusza.

Krzysztof Piekarczyk - unicycling
Jako następny do finału dostał się Krzysztof Piekarczyk z Niemców. Nietypowe zainteresowanie - unicycling - przykuło uwagę jury, które dało mu szansę na powalczenie o nagrodę główną. Młody sportowiec uważa, że stałe dzielenie się swoją pasją oraz popularyzacja tego sportu jest niezwykle ważna, dlatego oprócz treningów dużo czasu poświęca na pokazy oraz naukę innych.

Krzysztof ma wiele planów związanych z monocyklem, do których osiągnięcia zmierza z ogromną determinacją. Jego największymi marzeniami są wyjazd do Hiszpanii na zawody oraz wybudowanie skate parku. Aby móc je spełnić Krzysztof potrzebuje funduszy, które zagwarantowałaby mu wygrana w konkursie. Zobacz film obrazujący pasję Krzysztofa.

Sławomir Matz - astronomia
Trzecim faworytem facebookowiczów został Sławomir Matz z Gębic. Choć kształci się w technikum informatycznym, jego największą pasją jest astronomia i to właśnie bez niej nie jest on sobie w stanie wyobrazić życia. Jak sam podkreśla to coś więcej niż nauka, to odskocznia od codzienności i sposób na zapomnienie o problemach.

Wygrana w konkursie It’s your life, just take it pomogłaby spełnić cele młodego astronoma, jakimi są studia astronomiczne oraz wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie mógłby rozwijać swoją pasję. Sławek chciałby również zakupić nowy sprzęt. Zobacz film prezentujący pasję Sławomira.

Radosław Drozodowicz - speedcubing
We wrześniu do grona finalistów dołączył Radosław Drozodowicz z Zawiercia, obecnie student krakowskiej AGH. Tę szansę otrzymał dzięki swojej niezwykłej pasji do speedcubingu  który, jak sam podkreśla, stanowi dla niego źródło radości i satysfakcji. Najbardziej cieszy go widok osób, które dzięki jego pomocy i poradom po raz pierwszy ułożyły kostkę oraz gdy sam znajduje rozwiązania do kolejnych, co raz to trudniejszych łamigłówek.

Radek ma wiele pomysłów, na co przeznaczyłby wygraną w konkursie. Przede wszystkim chciałby brać udział w jak największej ilości zawodów organizowanych w całej Polsce oraz udać się na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w 2016 roku. Zobacz film prezentujący pasję Radosława.

Karolina Karolewicz - quadcross
Ostatnią finalistką wyłonioną w głosowaniu internautów została Karolina Karolewicz z Czaplinka. Nietypowa jak na kobietę pasja - quadcross - stała się przepustką do kolejnego etapu konkursu i dała szansę na spełnienie marzeń. Karolina jest osobą niezwykle ambitną, a najwięcej satysfakcji daje jej realizowanie wyznaczonych celów. Zawsze stawia sobie poprzeczkę wysoko i z determinacją dąży do osiągnięcia sukcesów.

Wygrana w konkursie umożliwiłaby jej zakup nowego sprzętu i pomogłaby w osiąganiu kolejnych zwycięstw, a szans na ich odnoszenie Karolina z pewnością będzie miała wiele. Za kilka lat młoda czaplinianka nie widzi siebie nigdzie indziej, niż na wyścigu Dakar. W jej życiu pojawiają się również inne plany, wszystkie związane z prędkością i rykiem silnika. Zobacz film prezentujący pasję Karoliny.

Sebastian Zieliński - motocykle
Chcąc docenić jak największą liczbę osób, jury wybrało "lucky loserów", którzy dołączyli do grona finalistów. Jedną z tych osób został Sebastian Zieliński, motocyklista z Ostrowa Wielkopolskiego. Na pierwsze zawody jechał jako kibic, ale wracał już z postanowieniem, że wkrótce pojawi się na torze jako zawodnik.

Na sukces młodego ostrowianina składa się wiele czynników: ogromna pasja, wielki talent, ale przede wszystkim ciężka praca i długie treningi. Marzeniem Sebastiana jest wystartowanie w jednej z rund Mistrzostw Świata World SUPERBIKE, gdzie miałby szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności na arenie międzynarodowej oraz rywalizację z najlepszymi. Wygrana w konkursie pomogłaby mu zbudować budżet i przybliżyłaby go do spełnienia tego marzenia.

Karol Polak - taniec
Ostatnim z finalistów został Karol Polak z Piask, drugi szczęśliwiec, który dostał się do finału dzięki "dzikiej karcie". Pasją Karola jest taniec hip-hopowy, a jego marzenie to wylot do Nowego Jorku, gdzie mógłby rozwijać swoje zainteresowania i uczyć się od najlepszych tancerzy na świecie - to właśnie było motywacją do wzięcia udziału w konkursie.

W dzieciństwie zafascynowało go to, co robił Michael Jackson i od tamtej pory stale rozwijał się w sztuce tańca. Teraz nie wyobraża sobie życia bez niego, bo jak sam twierdzi, pozwala on na wyrażenie siebie oraz umożliwia wykreowanie swojego oryginalnego stylu.

Obecnie trwa ostatni etap konkursu organizowanego przez markę Kruger&Matz. Na stronie www.itsyourlife.pl można znaleźć szczegóły na temat głosowania finałowego, w którym facebookowicze zadecydują kto zgarnie 15 000 zł na realizację swojej pasji. Dodatkowo dwie nagrody przyzna jury. Już 6 grudnia okaże się do kogo trafi 20 000 zł. i 15 000 zł i komu, dzięki temu uda się spełnić swoje marzenia. W głosowaniu warto brać udział nie tylko, by wspierać swoich faworytów. Osoby oddające głosy każdego dnia mają szansę wygrać słuchawki Kruger&Matz Wave.

Konkurs It’s your life just take it ma na celu promowanie stylu życia i wyborów, które pozwolą każdemu, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy płci, na uświadomienie sobie, co w życiu jest naprawdę wartościowe i ważne. Marka Kruger&Matz zgodnie z wyznawanymi wartościami pragnie wspierać pasje oraz dawać ludziom szansę na realizację ich marzeń, nawet tych najbardziej odważnych.

amb

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj