KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Podwójny bilet na koncert Jennifer Batten może być Twój

Jennifer Batten Jennifer Batten Fot. Ali Haschbach

Ogłaszamy kolejny konkurs! Do wygrania dwa podwójne bilety na koncert Jennifer Batten. Gitarzystka Michaela Jacksona zagra w Krośnie 25 kwietnia w RCKP.

REKLAMA


Koncert Jennifer Batten odbędzie się w RCKP (ul. Kolejowa 1), w poniedziałek (25 kwietnia), o godzinie 19. Gitarzystce towarzyszył będzie zespół w składzie: Jacek Prokopowicz, (klawisze), Łukasz Gorczyca (bas) i Tomek Dominik (perkusja).

Aby wygrać podwójną wejściówkę, należy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać swoje imię i nazwisko, w temacie wpisując: Jennifer Batten. W treści maila wymień przynajmniej dwóch artystów u których Jennifer Batten uczestniczyła w muzycznych nagraniach. Na maile czekamy do środy (20.04) do godz. 22.

Wygrywa szósta i dwunasta osoba, która prześle nam maile z powyższymi danymi. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailem.

Bilety: normalny 40 zł, ulgowy 30 zł, w przedsprzedaży 25 zł, do nabycia w kasie biletowej RCKP (ul. Kolejowa 1) w dniach: poniedziałek - piątek, w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz od 14:30 do 17:30, a także w sobotę od 10:00 do 14:00. Bilet można również nabyć godzinę przed wydarzeniem.

Zamówienia i sprzedaż biletów: tel. 13 43 218 98 wew. 159, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Więcej o artystce przeczytacie tutaj: Gitarzystka Michaela Jacksona zagra w Krośnie.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?