KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj bilet na spektakl w reżyserii Artura Barcisia "Między Łóżkami"

29 stycznia 2017 w RCKP czekać będzie na was masa śmiechu w gwiazdorskim wydaniu! Agencja artystyczna ART-TU zaprasza na spektakl w reżyserii Artura Barcisia "Między Łóżkami". Z okazji mikołajek mamy dla Was trzy dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie!

REKLAMA


Czy jesteście gotowi na doskonałą zabawę, a tym samym na odrobinę refleksji i wzruszenia? W Krośnie przyszedł czas na dobry teatr! Dwie godziny, sześć pokoi, a w nich sześć łóżek! Zobacz wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Spektakl "Między łóżkami" już 29 stycznia 2017 w RCKP.

Aby wygrać wejściówkę należy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać swoje imię i nazwisko, w temacie wpisując: "Między Łóżkami". Na maile czekamy do niedzieli, 11 grudnia do godz. 23:00.

Podwójne zaproszenie wygrywa dziesiąta, dwudziesta i trzydziesta osoba, która prześle nam maile z powyższymi danymi. Z nagrodzonymi skontaktujemy się po zakończeniu konkursu.

Spektakl "Między Łóżkami"
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1)
29 stycznia 2017 r., godzina 17.00.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj: Komedia "Między łóżkami" w Krośnie. Na deskach świetni aktorzy

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?