Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Wigilia naszych sąsiadów" w RCKP

Wspólne dekorowanie pierników, kolędowanie i rozmowy o tradycjach Bożego Narodzenia. “Wigilia Naszych Sąsiadów” już 20 grudnia o godz. 17:00 w RCKP.

REKLAMAOstatnia sobota przed Świętami w RCKP to czas kolędowania przy wspólnym stole.

- Wśród pachnącej jedliny będziemy dekorować pierniki, tworzyć świąteczne ozdoby, przygotowywać stroiki i urokliwe pudełeczka na prezenty. W świąteczny nastrój, odkrywając dawne obyczaje,  wprowadzi  nas  Czesław  Drąg, animator kultury i zagorzały  propagator  sztuki ludowej - mówi Dorota Cząstka, dyrektor RCKP. - Kolędować dla nas  będą swoiści gospodarze spotkania, Zespół Śpiewaczy Kamratki. Naszymi  gośćmi będą Folklórny súbor Čerhovčan z Bardejova - dodaje D. Cząstka.

W magiczną noc scena RCKP zamieni się w wiejską izbę pełną opowieści o Bożym Narodzeniu. Wśród aromatycznych zapachów przypomnimy sobie o swoich bliskich.

Wieczór „Wigilia naszych sąsiadów” realizowany jest w ramach projektu Artystyczne Rynki Pogranicza - Bardejov i Krosno, współfinansowanego przez Unię  Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ora budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika  Słowacka 2007-2013.

mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj