KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zobacz "Nowy Iwonicz" w Dni Iwonicza

Halina Kunicka będzie główną gwiazdą tegorocznych Dni Iwonicza. W programie jest wiele innych wydarzeń artystycznych oraz "Marsz na orientację".

REKLAMA


Burmistrz Gminy Iwonicz–Zdrój zaprasza wszystkich w dniach 11-12 lipca na Dni Iwonicza obchodzone w tym roku pod hasłem "Nowy Iwonicz".

W programie dwudniowych uroczystości znajdą się liczne atrakcje. W sobotę, 11 lipca, o godz. 14.00 rozpocznie się Marsz na orientację "Szlakiem Iwonickich Zdrojów", a wieczorem o godz. 18.00 w Amfiteatrze - koncert Orkiestry Rodzinnej Pernali i Turków im. Jana i Emilii.

Drugiego dnia na Placu Dietla odwiedzający Iwonicz–Zdrój będą mieli okazję wysłuchać koncertów: Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, Rzeszowskiego Zespołu Filharmonii Podkarpackiej "Da Camera”" zespołu muzycznego z Tokaju oraz zespołu Ivo Stars Band. Gwiazdą Dni Iwonicza będzie Halina Kunicka, której koncert rozpocznie się 12 lipca o godz. 18.00.

Dodatkowo na specjalnych stoiskach na Placu Dietla swoją ofertę będą prezentować Uzdrowisko Iwonicz S.A. oraz poszczególne sanatoria, hotele i pensjonaty.

O rewitalizacji Iwonicza-Zdroju oraz powstających dogodnych parkingach informowaliśmy w KrosnoCity.pl: Iwonicz w nowej odsłonie. Powstają też dogodne parkingi.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?