KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Noc w bibliotece już 12 maja

12 maja Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na piątą już edycję "Nocy w bibliotece". Wydarzenie odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W tym roku pod hasłem ZOONOC kryje się szereg atrakcji dla małych i dużych czytelników.

REKLAMA


Dzieci podczas wyprawy do świata zwierząt będą mogły poznać zwyczaje czworonożnych podopiecznych OTOZ Aanimals Krosno (możemy wspomóc stowarzyszenie przynosząc w tym dniu karmę dla psów i kotów). O zwyczajach pszczół opowie pszczelarz. Zumbę dla dzieci poprowadzi trenerka fitness. Ponadto proponujemy całą masę zabaw plastycznych, animacyjnych, muzycznych, karaoke, fotografie w aplikacji Snapchat. Wszyscy uczestnicy ZOONOCY otrzymają specjalny certyfikat uprawniający do odbywania kolejnych przygód w świecie książek.

Na dorosłych czytelników czekają atrakcyjne oferty, między innymi można otrzymać specjalne konto VIP uprawniające do wypożyczenia 10 książek. Nowi czytelnicy mogą zapisywać się do biblioteki i bezpłatnie otrzymają kartę biblioteczną. Wypożyczalnia główna zaprasza na specjalną loterię "wypożycz książkę i wygraj". Odbędzie się również kiermasz książki za złotówkę. W wypożyczalni i czytelni głównej będzie można obejrzeć wystawy tematyczne. W saloniku artystycznym przewidziano projekcję filmu "Pan Popper i jego pingwiny". Tego dnia w bibliotece odbędzie się też spotkanie Krośnieńskiego Klubu Fantasy Elizjum.

Podczas "Nocy w bibliotece" korzystanie ze wszystkich zbiorów i usług w wypożyczalni i czytelni głównej oraz oddziału dla dzieci i czytelni internetowej potrwa do 24:00.

Krośnieńska Biblioteka Publiczna
Krosno, ul. Wojska Polskiego 41
12 maja, od godziny 19 do 24

Zobacz także: XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Krośnie

es/red.

  • autor: es/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?