Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Filmowe Poranki" dla najmłodszych widzów w kinie Helios!

Filmowe Poranki: Pamiętnik Florki cz.1 Filmowe Poranki: Pamiętnik Florki cz.1 Fot. Kino Helios

Kino Helios w Krośnie zaprasza na pierwszą odsłonę cyklu "Filmowe Poranki!" Specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, co dwa tygodnie będą organizowane pozytywne spotkania z ulubionymi bohaterami maluchów. Nie zabraknie filmowych wrażeń, konkursów i prezentów oraz wspólnej, rodzinnej zabawy połączonej z edukacją!

REKLAMAJuż podczas najbliższego spotkania w niedzielę, 1  października o godzinie 10:30, zaprezentowany zostanie zestaw bajek z serii "Pamiętnik Florki". Animacja pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków - nie zawsze słusznych, ale za każdym razem odkrywczych.

W holach kin na dzieci będą czekać liczne atrakcje, a wszystkie seanse rozpoczynać będą konkursy z nagrodami. Z myślą o małych Widzach projekcja będzie się odbywać przy ściszonym dźwięku oraz z lekko przygaszonymi światłami. Na każdego młodego uczestnika "Filmowych Poranków" czekają również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL oraz baloniki!

Cykl "Filmowych Poranków" w krośnieńskim kinie Helios odbywać się będą w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10:30. Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Aktualności, informacje o seansach, konkursy i relacje znaleźć można na stronie www.helios.pl oraz na profilu: facebook.com/HeliosDlaDzieci

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj