KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Filmowe Poranki" dla najmłodszych widzów w kinie Helios!

Filmowe Poranki: Pamiętnik Florki cz.1 Filmowe Poranki: Pamiętnik Florki cz.1 Fot. Kino Helios

Kino Helios w Krośnie zaprasza na pierwszą odsłonę cyklu "Filmowe Poranki!" Specjalnie z myślą o najmłodszych widzach, co dwa tygodnie będą organizowane pozytywne spotkania z ulubionymi bohaterami maluchów. Nie zabraknie filmowych wrażeń, konkursów i prezentów oraz wspólnej, rodzinnej zabawy połączonej z edukacją!

REKLAMA


Już podczas najbliższego spotkania w niedzielę, 1  października o godzinie 10:30, zaprezentowany zostanie zestaw bajek z serii "Pamiętnik Florki". Animacja pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków - nie zawsze słusznych, ale za każdym razem odkrywczych.

W holach kin na dzieci będą czekać liczne atrakcje, a wszystkie seanse rozpoczynać będą konkursy z nagrodami. Z myślą o małych Widzach projekcja będzie się odbywać przy ściszonym dźwięku oraz z lekko przygaszonymi światłami. Na każdego młodego uczestnika "Filmowych Poranków" czekają również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL oraz baloniki!

Cykl "Filmowych Poranków" w krośnieńskim kinie Helios odbywać się będą w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10:30. Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Aktualności, informacje o seansach, konkursy i relacje znaleźć można na stronie www.helios.pl oraz na profilu: facebook.com/HeliosDlaDzieci

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?