KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

4. rodzinny konkurs "Tak się składa...". Poczuj się młodym konstruktorem

RCKP zaprasza milusińskich do odkrycia talentów konstrukcyjnych. Już 3 grudnia odbędzie się czwarta edycja konkursu "Tak się składa...". To doskonała okazja, aby przez zabawę klockami ukazać ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego działania.

REKLAMA


Zabawa rozwija kreatywność i wyobraźnię, doskonali zdolności manualne, uczy logicznego myślenia, wytrwałości i dążenia do celu. Satysfakcja z wykonanego zadania umacnia w dzieciach wiarę w siebie i buduje poczucie własnej wartości.

Projekt konstrukcji możecie wykonać samodzielnie lub zaprosić do wspólnej zabawy mamę, tatę, rodzeństwo i wspólnie z nimi stworzyć niepowtarzalną budowlę! Na twórców najciekawszych konstrukcji czekają wspaniałe nagrody.

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA, którą można pobrać z fanpage’a CyberTech na Facebooku: fb/cybertech.krosno oraz stronie RCKP i przynieść wypełnioną lub wypełnić w dniu imprezy w trakcie zgłoszenia.

Prace konkursowe należy dostarczyć 3 grudnia, w godzinach od 9.30 do 10.30 do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1) podczas imprezy 4. Krośnieńskie Spotkania Młodych Konstruktorów.

Organizatorami konkursu jest Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji oraz Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie. Konkurs odbywa się w partnerstwie z "Dziecko w Krośnie".

Do pobrania: regulamin | karta zgłoszenia

rckp

  • autor: rckp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?