Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

WYSTAWA: Nina Rostkowska - malarstwo

Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza na wystawę malarstwa Niny Rostkowskiej. Prace artystki można oglądać w galerii przy Kolejowej 1, od 27 września do 18 października 2013 r.

REKLAMA



alt

Nina Rostkowska urodziła się w 1962 roku w Krośnie. Ukończyła Instytut Wychowania Artystycznego na UMCS w Lublinie. Dyplom uzyskała w pracowni profesora Mariana Stelmasika. Uprawia malarstwo olejne, akrylowe, akwarelowe oraz grafikę i rysunek. Jest autorką szeregu opracowań plastycznych książek, ilustracji innych wydawnictw (w tym plakatów i folderów) oraz materiałów informacyjno-reklamowych.

alt

Swoje prace prezentowała na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych, m. in. w Bardejowie, Jaśle, Łucznicy, Nowym Jorku, Mielcu, Sanoku, Izabelinie, Iwoniczu Zdroju, Rzeszowie i Krośnie. Uczestniczy w krajowych i międzynarodowych plenerach malarskich. Prace Niny Rostkowskiej znajdują się w Muzeum Zeplińskim w Michalovcach i w Galerii Miasta Bardejowa oraz Wielkiego Śariśa (Słowacja), w Galerii Miasta Trinec (Czechy) oraz w zbiorach prywatnych na Białorusi, w Holandii, Niemczech, Czechach, Kanadzie, Słowacji, USA i we Włoszech.

alt

Nina Rostkowska zajmuje się Galeriami Sztuki w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, jednocześnie prowadzi tam działalność edukacyjno-plastyczną z młodzieżą i dorosłymi. Mieszka w Krościenku Wyżnem.

(bwa)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj