Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Konkurs fotograficzny: "Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych"

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych"!

REKLAMACelem konkursu jest zwiększenie rozpoznawalności Karpackiego Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych, który tworzą podkarpackie zamki, pałace, rezydencje wraz z przynależącymi do nich ogrodami.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie, które będzie przedstawiać Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych (obiekt znajdujący się na szlaku, park/ogród lub wydarzenie), wypełnić Formularz Zgłoszeniowy i przesłać na adres PROT.

Konkurs trwa od 1 lipca 2016 do 31 sierpnia 2016 r. i adresowany jest do turystów oraz mieszkańców Podkarpacia (w konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia).

Na autorów zwycięskich zdjęć czekają atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w Dworze Kombornia, weekendowy pobyt na Zamku w Krasiczynie oraz weekendowy pobyt na Zamku Dubiecko.

Lista obiektów, Regulamin oraz Karta Zgłoszeniowa znajdują się na stronie Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Rozwój i promocja Karpackiego Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych", dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

ap

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj