KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konkurs fotograficzny: "Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych"

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych"!

REKLAMA


Celem konkursu jest zwiększenie rozpoznawalności Karpackiego Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych, który tworzą podkarpackie zamki, pałace, rezydencje wraz z przynależącymi do nich ogrodami.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie, które będzie przedstawiać Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych (obiekt znajdujący się na szlaku, park/ogród lub wydarzenie), wypełnić Formularz Zgłoszeniowy i przesłać na adres PROT.

Konkurs trwa od 1 lipca 2016 do 31 sierpnia 2016 r. i adresowany jest do turystów oraz mieszkańców Podkarpacia (w konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia).

Na autorów zwycięskich zdjęć czekają atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w Dworze Kombornia, weekendowy pobyt na Zamku w Krasiczynie oraz weekendowy pobyt na Zamku Dubiecko.

Lista obiektów, Regulamin oraz Karta Zgłoszeniowa znajdują się na stronie Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Rozwój i promocja Karpackiego Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych", dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

ap

  • autor: ap

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?