KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Familijna Niedziela w Plazie Rzeszów

Nauka salsy, pokazy mody, warsztaty dla rodziców ze specjalistami z PRO-FAMILII, kreatywne animacje dla dzieci i dmuchane place zabaw to tylko niektóre z atrakcji Familijnej Niedzieli w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Impreza odbędzie się w niedzielę (31 lipca) na Plaży na Dachu Centrum.

REKLAMA


Program wydarzenia, które zostało przygotowane z myślą o całych rodzinach jest bardzo bogaty. Familijna Niedziela rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa cały dzień. Na najmłodszych będzie czekać wiele atrakcji. Na Plaży na Dachu rzeszowskiej Plazy powstanie specjalna strefa zabaw, gdzie przez cały dzień będą się odbywać liczne animacje, gry i zabawy. Będą także dmuchane zjeżdżalnie.

Podczas imprezy zorganizowane zostaną także liczne warsztaty dla rodziców, które poprowadzą specjaliści z PRO-FAMILII. W pierwszym panelu dietetyk dr Barbara Piekło opowie o żywieniu w czasie ciąży i w okresie karmienia, a także o tym, jak szybko wrócić do formy po porodzie. Drugi będzie dotyczyć prawidłowych zasad pielęgnacji maluszka do 3. roku życia. Fizjoterapeutki Agnieszka Dębosz i Anna Jamróz opowiedzą m.in. o sposobach wspierania rozwoju dziecka poprzez zabawę.

To nie jedyne warsztaty, które odbędą się tego dnia na Plaży na Dachu CH Plaza Rzeszów. Organizatorzy przygotowali również warsztaty kosmetyczne i stylistyczne z Sephorą oraz taneczne, podczas których będzie można nauczyć się salsy pod okiem doświadczonych instruktorów. W programie znalazły się również zawody siatkówki plażowej oraz wyjątkowy pokaz mody z Reserved i Reserved Kids, w którym wezmą udział mamy oraz dzieci.

Familijna Niedziela to impreza cykliczna odbywająca się w każdą niedzielę. Najbliższa impreza dla całych rodzin odbędzie się 31 lipca o godzinie 12. Szczegóły Familijnej Niedzieli można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl.

Plaża na Dachu
Plaża na Dachu to nowe imprezowe miejsce w Rzeszowie. Działa od czerwca tego roku. Na szóstym piętrze parkingu CH Plaza można znaleźć m.in. piasek, palmy, panoramę Rzeszowa oraz boisko do siatkówki plażowej. Na Plaży na Dachu organizowane są m.in. koncerty, imprezy klubowe oraz strefy kibica w trakcie ważnych wydarzeń sportowych. Plaża na Dachu czynna jest od poniedziałku do soboty od godziny 16, a w niedzielę od godziny 12.

ks

  • autor: ks

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?