KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Trwają zapisy do Millenium Hall Gaming Day

W sobotę (24 września) wystartuje drugi etap zapisów do Millenium Hall Gaming Day. Pierwsza gamingowa impreza tej rangi w Rzeszowie jest częścią trzecich urodzin Millenium Hall, które odbędą się w weekend 14-16 października.

REKLAMA


W ekspresowym tempie zakończyły się zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych. Pierwszych 64 uczestników już w najbliższą sobotę weźmie udział w rozgrywkach online, które wyłonią pierwszych finalistów. Warto jednak zaznaczyć, że to nie jedyna okazja umożliwiająca wzięcie udziału w turnieju League of Legends.

Kolejne terminy kwalifikacji wyznaczono na 24 września (start zapisów: 16 września), 1 października (start zapisów: 23 września) i 8 października (start zapisów: 30 września). Etapy eliminacyjne dla fanów gry skomentuje na kanale Esport Now znany komentator oraz profesjonalny zawodnik e-sportowy - Łukasz "LeoFromKorea" Mirek.

Kulminacyjnym momentem zabawy jest seria finałów, które rozegrane zostaną na żywo na scenie Millenium Hall w niedzielę (16 października). Turniej Millenium Hall Gaming Day poprowadzi czołowy polski youtuber Tybek oraz komentatorzy znani w społeczności online - Dis i Kubon.

Dla uczestników przygotowano strefę wolnego grania z aż 10 komputerami oraz strefę turniejową z 12 komputerami. Podczas rozgrywek pojawią się cosplayerki, które odwzorują postaci z mangi, anime i gier komputerowych, wśród zaproszonych są Ayu Arts, Namidanobakaa oraz Lirbis. Dla zwycięzców i uczestników zabawy przewidziano cenne nagrody ufundowane przez salony TiO, Cubus, Piotr i Paweł, AB Foto, Swiss i AllPlay, m.in. bezprzewodowe klawiatury i słuchawki BeatsStudio, a także bony na zakupy o wartości nawet 200 zł.

ko

  • autor: ko

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?