Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

NADJEŻDŻA RADOŚĆ! Sanok Przemyśl i Rzeszów na Świątecznej Trasie Ciężarówek COCA-COLA!

NADJEŻDŻA RADOŚĆ! Sanok Przemyśl i Rzeszów na Świątecznej Trasie Ciężarówek COCA-COLA! Fot. archiwum COCA-COLA

1 grudnia najradośniejsze ciężarówki na świecie wyruszyły w trasę po Polsce. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek zawita do trzech podkarpackich miast: Sanoka, Przemyśla oraz Rzeszowa.

REKLAMAPrawie 14,5 metrów długości, ponad 4 metry wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Coca-Cola zaprasza mieszkańców Podkarpacia do Sanoka, Przemyśla i Rzeszowa. Będzie to miejsce spotkań i radosnej zabawy z rodziną oraz znajomymi!

Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w "fabryce upominków", wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami. Dlaczego to wszystko? Bo w nadchodzącym czasie Coca-Cola pragnie każdemu podarować radość!

Ciężarówka Coca-Cola gościć będzie w godzinach od 15:00 do 21:00:
- 6 grudnia na Rynku w Sanoku,
- 7 grudnia na Rynku w Przemyślu,
- 8 grudnia na Rynku w Rzeszowie.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w tym wydarzeniu, obejrzeć z bliska jedną z legendarnych amerykańskich ciężarówek i wspólnie poczuć atmosferę nadchodzących świąt.
- Świąteczne ciężarówki Coca-Cola odwiedzą w tym roku kolejne zakątki Polski. Tegoroczną trasą chcieliśmy odpowiedzieć na oczekiwania Polaków. Wiemy, ile uśmiechów na twarzach wywołał przejazd ciężarówek Coca-Cola w zeszłym roku. Zależało nam na tym, żeby świąteczne eventy, na które wszyscy mają wstęp wolny, były okazją do wspólnego spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, a każda z nich daje możliwość, by podarować radość bliskim. Coca-Cola przypomina w ten sposób o prawdziwym duchu Świąt, o tym, co najważniejsze - podkreśla Wojciech Dubasiewicz, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Polska dzieli się radością!
1 grudnia dwie ciężarówki wyruszą jednocześnie z Warszawy, pokonując dwie różne trasy. Na trasie ciężarówek znajdują się 33 wydarzenia, a wśród nich m.in. Kluczbork, Świdnica, Łódź, Elbląg, Łowicz, Radzymin, Ciechanów, Nowe Miasto Lubawskie, Starachowice, Augustów, czy Białystok.

O tym, jak świąteczne ciężarówki Coca-Cola zagościły w sercach Polaków i stały się elementem świątecznej tradycji świadczy ogromne zainteresowanie eventami, na których się pojawiają. Za każdym razem wydarzeniom towarzyszy ogromna radość i magia. Selfie z czerwoną ciężarówką Coca-Cola jest dziś obrazem świąt tak, jak dla poprzedniej generacji było nim zdjęcie na kolanach u Mikołaja w przedszkolu. Takie wydarzenia w prosty sposób pokazują jakie mamy różnice między pokoleniami, a jednocześnie jak są one do siebie podobne.

Przejazd ciężarówek przez Polskę to tylko jeden z elementów świątecznej kampanii marki. W tym roku, na początku listopada Coca-Cola zaskoczyła konsumentów wyjątkową niespodzianką - limitowaną edycja Coca-Cola 0,5l. Dzięki specjalnej etykiecie każdy, w ciągu zaledwie sekundy, wyczaruje na butelce Coca-Cola czerwoną, świąteczną kokardę. Ponadto, Coca-Cola przygotowała nowe, kolekcjonerskie grafiki na puszkach 330ml i 250ml, prezentujące wizerunek Świętego Mikołaja i świąteczne ciężarówki Coca-Cola. To wszystko, by przybliżyć magię Świąt i dzielić się radością.

Już teraz Coca-Cola zaprasza wszystkich na świąteczne eventy, podczas których każdy znajdzie okazję, by podarować radość bliskim! Święta bowiem, to nie tylko kilka grudniowych dni, ale również magiczny czas oczekiwania, który skłania nas do drobnych gestów życzliwości wobec innych.

Trasę ciężarówek można śledzić na stronie: www.ciezarowkicocacola.pl

jm/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj