KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rozbudowa Centrum Operacyjnego Spółki TELETEC w Krośnie

Rozbudowa Centrum Operacyjnego Spółki TELETEC w Krośnie Fot. teletec.pl

30 nowych stanowisk zostało uruchomionych w znajdującym się w Krośnie centrum operacyjnym Spółki TELETEC. Do tej pory firma realizowała projekty w systemie dwuzmianowym na 100 stanowiskach. Rozbudowa oddziału związana jest ze znacznym rozszerzeniem zakresu realizowanych obecnie projektów oraz uruchomieniem nowych.

REKLAMA


Centrum operacyjne w Krośnie zostało uruchomione w czerwcu tego roku. Spółka posiada również swoją lokalizację w Krakowie i stanowi niezależną, pełną strukturę realizującą kompletne procesy in-&outbond, które uzupełnione o centralne systemy klasy BSS oraz zlokalizowane w Krakowie zespoły back-office oraz IT z powodzeniem realizują projekty outsourcingowe wychodzące daleko poza rozmowy telefoniczne.
 
W maju tego roku, w porozumieniu z władzami miasta, Zarząd Spółki podjął decyzję o uruchomieniu kolejnych 30 stanowisk i podwojeniu liczby zatrudnionych w Krośnie konsultantów.

Uruchomienie nowych stanowisk w obu centrach operacyjnych umożliwi blisko milion minut połączeń miesięcznie.

Oprócz stanowisk Call Center w krośnieńskiej lokalizacji w planie jest pozyskanie dodatkowych kompetencji i uruchomienie zapasowych centrów Back Office oraz IT działających wspólnie z zespołem w Krakowie.

 • autor: Redakcja

2 komentarzy

 • Raicha

  "Rozbudowa oddziału związana jest ze znacznym rozszerzeniem zakresu realizowanych obecnie projektów oraz uruchomieniem nowych." hehe, a to dobre :) rozbudowa? uciekają do Krosna, bo tu taniej, a projekty lecą w dół i w Krakowie już brakuje naiwnych do roboty za 5zł/godzinę :) to sukces, faktycznie...

  Zgłoś nadużycie Raicha wtorek, 17, luty 2015 11:07 Link do komentarza
 • bezrobotny

  oferta jest w urzędzie pracy jakby ktoś chciał...

  Zgłoś nadużycie bezrobotny piątek, 14, listopad 2014 12:58 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?