KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowe miejsca pracy w Krośnie, także dla niepełnosprawnych

Nowe miejsca pracy w Krośnie, także dla niepełnosprawnych Fot. loyd.pl

Co najmniej 100 osób, w tym niepełnosprawni, znajdzie pracę w sieci Centrów Usług Biznesowych. Grupa Kapitałowa Loyd S.A. rozwija się na Podkarpaciu. Obecnie w centrum w Krośnie pracuje już 50 osób.

REKLAMA


- Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Grupą Kapitałową Loyd S.A. Cieszy nas fakt, że nasze miasto jest atrakcyjne dla inwestorów, przez co powstają nowe miejsca pracy - powiedział Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna. Bardzo ważne jest także założenie właściciela centrum usług, co do zatrudnienia osób z regionu, a w szczególności osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy.
 
Centra należące do Grupy Loyd działają już m.in. w Częstochowie, Bytomiu i Krakowie.
 
- W pewnym momencie uznaliśmy, że ideę tworzenia centrów warto przeszczepić na teren mniejszych miast i gmin, gdyż tamtejsze potrzeby nie są wcale mniejsze, dodatkowo, zainteresowanie samorządów taką współpracą jest większe - komentuje Bartosz Kaczmarczyk, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Loyd S.A. Inwestycje i Zarządzanie.
 
Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w Centrach Usług Biznesowych Grupy Kapitałowej Loyd S.A. zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 • autor: Redakcja

8 komentarzy

 • byle nie call center

  I to właśnie oferuje najczęściej call center, czyli stres, nerwy i strata pieniędzy przez naciąganie na podpisanie lipnej umowy:
  http://biznes.onet.pl/call-center-dzwoni-z-atrakcyjna-oferta,18493,5664931,3323181,212,news-detal

  Zgłoś nadużycie byle nie call center wtorek, 25, listopad 2014 22:33 Link do komentarza
 • zaproponujcie porządną ofertę!

  znowu telemarketing! żałosne... Panie Przytocki może sam pójdziesz do takiej pracy i dasz przykład krośnianom? śmiech na sali, ale inwestora ściągnął! Chce z mieszkańców zrobić gadające katarynki przez telefon!

  Zgłoś nadużycie zaproponujcie porządną ofertę! czwartek, 20, listopad 2014 16:35 Link do komentarza
 • Q

  zreszta - teleconcept.pl - nazwa mowi wszystko, sprawdzcie sobie. Nikt nie chce nawet pisac, ze to telemarketing, bo ludzie by smiechem zabijali ... co tu sie dzieje? farsa wyborcza tez daje do myslenia ...

  Zgłoś nadużycie Q czwartek, 20, listopad 2014 12:48 Link do komentarza
 • Q

  Przytocki jak zwykle proponuje mieszkancom Krosna prace na miare ich mozliwosci (jak chyba sam sądzi) :/ porazka ... i takiego bedziecie miec prezydenta, jakiego wybraliscie ... szkoda slow ...

  Zgłoś nadużycie Q czwartek, 20, listopad 2014 12:44 Link do komentarza
 • Niki

  Zlecenie, sprzedajesz usługi operatora komórkowego + proponujesz inne produkty- wszystko przez telefon.

  Zgłoś nadużycie Niki czwartek, 20, listopad 2014 08:16 Link do komentarza
 • jak praca?

  Potrzebujemy pracy! Czy będą jakieś rekrutacje na stanowiska inne niż: spawacze, kurierzy, czy telemarketerzy? Jakich pracowników szukają? Jakie mają wymagania i co proponuję: umowę o pracę, zlecenie, jak wysokie wynagrodzenie? Chcę wiedzieć bo nie wiem czy w ogóle wysyłać CV!

  Zgłoś nadużycie jak praca? środa, 19, listopad 2014 16:51 Link do komentarza
 • chcę pracę!

  Przepraszam za błąd. W powyższej treści miało być słowo "przypuszczam", a nie przypuszczą.

  Zgłoś nadużycie chcę pracę! środa, 19, listopad 2014 16:46 Link do komentarza
 • chcę pracę!

  A w jakiej branży będą zatrudniać? Chętnie złożyłabym swoje CV, ale chcę wiedzieć na jakie stanowisko. Praca telemarketera mnie nie interesuje, a przypuszczą, że właśnie taką chcą zaproponować. Jako telemarketer pracowałam na studiach i po pół roku miałam dość bo większość ludzi rzucało słuchawkami lub ledwie po kilki słowach się rozłączało. Ludzie nie chcą ofert z telemarketingu!

  Zgłoś nadużycie chcę pracę! środa, 19, listopad 2014 16:43 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?