Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Dziecko w Krośnie" świętowało Dzień Kobiet

Bezpłatne konsultacje specjalistek od pięknej prezencji z okazji Dnia Kobiet. Wszystko to za sprawą zespołu "Dziecko w Krośnie". Spotkanie odbyło się 7 marca w klubokawiarni Kometka przy ul. Powstańców Warszawskich.

REKLAMAUczestniczki mogły skorzystać z porad fryzjerki - Edyty Staszewskiej - Głowa z salonu Bella Capelli oraz kosmetyczki Diany Wajdy z salonu Małgorzaty Reich, a także konsultantek firmy Avon. Domowe ciasta, desery, tarty i świeżo wyciskane soki przygotowała Julka Solecka z zespołem z Kometki.

Na zakończenie wszystkie Panie, biorące udział w wydarzeniu miały szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody, jaką był zabieg pielęgnacyjny twarzy oraz fryzura i masaż głowy. Żadna z mam biorących udział w spotkaniu nie musiała martwić się o swoje pociechy. Dla dzieci zorganizowano zabawy oraz konkursy, a także zajęcia plastyczne w kąciku dziecięcym Kometki. Pod okiem wolontariuszy z Zespołu Szkół w Korczynie przygotowywały koszyczki z plastelinowymi różami dla swoich mam.

29 marca 2015 w RCKP odbędzie się coroczny kiermasz wielkanocny. Zespół Dziecka wspólnie z Tutaj Mamy również tam będzie.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj