KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Spełniaj marzenia o szczupłej sylwetce. Drugie urodziny Naturhouse Krosno!

Krośnieński Naturhouse obchodzi drugie urodziny. Z tej okazji pracownicy centrum przygotowali specjalną ofertę dla swoich gości. Już w najbliższe wakacje możesz cieszyć się świetną figurą dzięki współpracy z dietetykiem.

REKLAMA


- Jesteśmy z Państwem już 2 lata. Tak wiele się wydarzyło przez ten czas. Poznaliśmy mnóstwo wspaniałych osób, które walczyły z nami o spełnienie swoich marzeń i osiągnięcie wymarzonej wagi. Z tej okazji chcielibyśmy bardzo wszystkim pogratulować wyników i wytrwałości w dążeniu do doskonałości. A z okazji drugich  urodzin naszego Centrum Dietetycznego Naturhouse (Krosno, ul. Franciszkańska 1) chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić 16 i 17 marca na spotkanie urodzinowe, na którym wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. Ponadto można skorzystać z zorganizowanych atrakcji z zakresu zdrowia i urody Mary Kay oraz dietetycznych degustacji na bazie naszych produktów. Poza tym wszyscy, którzy skorzystają z naszych usług w dn. 14-18 marca, wezmą udział w losowaniu - mówią pracownicy Naturhouse Krosno.
 
Dlaczego ludzie gromadzą zbędne kilogramy i czym grozi nadwaga?
Przyczyny wzrostu wagi są różne, ale najczęściej popełniane błędy to objadanie się, podjadanie pomiędzy posiłkami, brak regularnych posiłków, przetworzona żywność, stres i siedzący tryb życia. Często też podejmowane próby odchudzania niekorzystnie wpływają na nasz metabolizm, który zwalnia i prowadzi do wzrostu kilogramów. Nawet szybkie tempo życia, niewystarczająca ilość snu czy chroniczny stres mogą w bardzo podstępny sposób stać się przyczynami nadwagi i otyłości, które niosą za sobą konsekwencje zdrowotne. W takim przypadku odchudzanie pod okiem specjalisty jest bardzo ważne, aby cały proces zachodził w zdrowy i racjonalny sposób.

Czym grozi nadwaga?
Mimo, że przyczyny gromadzenia zbędnych kilogramów są przeróżne, zazwyczaj wszystkie prowadzą do wystąpienia prędzej czy później problemów zdrowotnych. - Zbyt duża masa ciała jest jednym z czynników rozwoju schorzeń takich, jak nadciśnienie, miażdżyca czy cukrzyca - mówi Anna Polnik, dietetyk Naturhouse. Nadwaga może powodować problemy ze stawami, bezsennością, narządami wewnętrznymi, a nawet przyczynić się do występowania niektórych nowotworów. Łapiesz zadyszkę przy wchodzeniu po schodach lub masz problem z założeniem skarpetek? Nie bagatelizuj problemów związanych z nadmierną masą ciała, bo zdrowie masz przecież tyko jedno.

Jak skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów?
Jedyną skuteczną metodą walki z nadmiernymi kilogramami jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Właściwy sposób odżywiania, dopasowany do naszego organizmu i trybu życia, pomoże pozbyć się nadwagi i nieprzyjemnych dolegliwości z nią związanych. Bardzo ważne jest jednak, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty. Diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy Internecie, nie zawsze mogą być skuteczne w naszym konkretnym przypadku, a tym bardziej bezpieczne. - Dokładny wywiad dietetyczny i zdrowotny oraz badanie składu ciała prowadzone przez dietetyka pomogą znaleźć przyczynę nadmiaru kilogramów oraz dobrać optymalną metodę walki z nią - mówi Anna Polnik.

Dzięki wsparciu eksperta ds. żywienia, możesz mieć pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli braknie Ci motywacji, cotygodniowe spotkania z dietetykiem Naturhouse na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.
 
Nie masz odwagi? Przełam się!
Z powodu tuszy nie chodzisz na basen, masz kłopot z kupnem ubrań, a w weekendy zamiast spotykać się ze znajomymi, wolisz zaszyć się w domu? Jeśli wstydzisz się swoich problemów z wagą, nie jesteś sam. Wstydzisz się nawet pójść do dietetyka? Nie jesteś w tym odosobniony, jednak dokąd zaprowadzi Cię takie myślenie? W ślepą uliczkę - problem będzie narastał, a Tobie coraz trudniej będzie sobie z nim poradzić. Dlatego nie miej obaw i umów się na konsultację z dietetykiem Naturhouse. Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, nie będziesz mieć problemu, żeby kupić sukienkę, która Ci się podoba, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie - zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało. Odważ się i zrób pierwszy krok!
 
Umów się na konsultację. Zadzwoń (tel. 886 619 999) i dokonaj telefonicznej rejestracji w Centrum Dietetycznym Naturhouse Krosno przy ul. Franciszkańskiej 1.

nh

  • autor: nh

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?