KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pogotowie stomatologiczne przeniesione na ul. Korczyńską

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Uwaga pacjenci! 31 lipca pogotowie stomatologiczne przy ul. Grodzkiej zakończy udzielanie świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki stomatologicznej. Od 1 sierpnia w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie rozpocznie działalność nocno-świąteczne Ambulatorium Stomatologiczne.

REKLAMA


Od 1 sierpnia Ambulatorium Stomatologiczne w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie będzie jedynym punktem na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego świadczącym w nagłych przypadkach bezpłatną stomatologiczną pomoc doraźną dla ubezpieczonych w oparciu o umowę z NFZ. Ambulatorium będzie czynne od poniedziałku do piątku, od godziny 19.00 do 7.00, a w dni wolne od pracy i święta - całodobowo.

Wcześniej pacjenci w nagłych przypadkach mogli korzystać z pomocy doraźnej w gabinecie stomatologicznym funkcjonującym w ramach Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie.

Ubezpieczeni w NFZ mieszkańcy Krosna, powiatu krośnieńskiego oraz powiatów ościennych, a także przyjezdni będą mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy Ambulatorium Stomatologicznego mieszczącego się w kompleksie budynków krośnieńskiego szpitala.

Osoba, która nie ma ubezpieczenia, zostanie przyjęta odpłatnie. Pacjenci nie muszą się wcześniej rejestrować ani posiadać skierowania. Zgłaszając się do punktu stomatologicznego otrzymają pomoc doraźną w przypadku nagłego bólu lub urazu zęba (krwotok po usunięciu zęba, ból zęba z obrzękiem (naciekiem zapalnym), ból zęba mlecznego, ból pod wypełnieniem zęba). Lekarze dyżurni nie będą prowadzić leczenia przewlekłych schorzeń stomatologicznych, a jedynie fachowo zaopatrzą pacjenta.

al/pd

  • autor: al/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?