Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Pogotowie stomatologiczne przeniesione na ul. Korczyńską

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Uwaga pacjenci! 31 lipca pogotowie stomatologiczne przy ul. Grodzkiej zakończy udzielanie świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki stomatologicznej. Od 1 sierpnia w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie rozpocznie działalność nocno-świąteczne Ambulatorium Stomatologiczne.

REKLAMAOd 1 sierpnia Ambulatorium Stomatologiczne w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie będzie jedynym punktem na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego świadczącym w nagłych przypadkach bezpłatną stomatologiczną pomoc doraźną dla ubezpieczonych w oparciu o umowę z NFZ. Ambulatorium będzie czynne od poniedziałku do piątku, od godziny 19.00 do 7.00, a w dni wolne od pracy i święta - całodobowo.

Wcześniej pacjenci w nagłych przypadkach mogli korzystać z pomocy doraźnej w gabinecie stomatologicznym funkcjonującym w ramach Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie.

Ubezpieczeni w NFZ mieszkańcy Krosna, powiatu krośnieńskiego oraz powiatów ościennych, a także przyjezdni będą mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy Ambulatorium Stomatologicznego mieszczącego się w kompleksie budynków krośnieńskiego szpitala.

Osoba, która nie ma ubezpieczenia, zostanie przyjęta odpłatnie. Pacjenci nie muszą się wcześniej rejestrować ani posiadać skierowania. Zgłaszając się do punktu stomatologicznego otrzymają pomoc doraźną w przypadku nagłego bólu lub urazu zęba (krwotok po usunięciu zęba, ból zęba z obrzękiem (naciekiem zapalnym), ból zęba mlecznego, ból pod wypełnieniem zęba). Lekarze dyżurni nie będą prowadzić leczenia przewlekłych schorzeń stomatologicznych, a jedynie fachowo zaopatrzą pacjenta.

al/pd

  • autor: al/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj