Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Krosno: będzie dobre powietrze i bardzo dobre warunki do aktywności fizycznej

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Dobra wiadomość dla Krosna. Na najbliższe dni prognozuje się dobry indeks jakości powietrza. Oznacza to bardzo dobre warunki do aktywności fizycznej na zewnątrz!

REKLAMAWojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie prognozuje dobry indeks powietrza na najbliższe dni w Krośnie. 12 i 13 stycznia, przez prawie cały czas, na terenie miasta według prognoz będzie utrzymywał się "dobry" indeks jakości powietrza.


Co to oznacza? WIOŚ informuje: "Jakość powietrza jest wciąż zadowalająca, zanieczyszczenia powietrza stanowią minimalne zagrożenie dla osób narażonych na ryzyko, warunki bardzo dobre na aktywność na zewnątrz."

"Osoby narażone na ryzyko" to: "osoby i starsze i dzieci, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych, astmatycy i inne grupy podatne na zanieczyszczenia powietrza".

pd

 • autor: pd

3 komentarzy

 • poszkodowany

  Jak do tej pory Przytocki serwuje smród ze śmietnika i urzędu. Kolesie dostaną kolektory, piece a mieszkancy niech zdychają. Chodzi tu o zdrowie Dyzmy oraz alfonsa a nie o innych. Kampania Przytockiego na rzecz wymiany starych pieców i dofinansowania w ramach programu z U.Marszałkowskiego to jedno wielkie oszustwo.. Program ten nie był jak twierdził skierowany do wszystkich mieszkańców a jedynie w pierwszej kolejności wybrańców. Nie jest to jego pierwsze robienie z mieszkańców debili.

  Zgłoś nadużycie poszkodowany czwartek, 12, styczeń 2017 11:25 Link do komentarza
 • B.

  http://www.bip.podkarpackie.pl/attachments/article/160/Aktualizacja%20POP%20dla%20astrefy%20miasto%20Rzesz%C3%B3w%20POP_rzeszow_PM10PM2_5.pdf

  Tu jest plan działań Rzeszowa

  Zgłoś nadużycie B. środa, 11, styczeń 2017 19:54 Link do komentarza
 • B.

  Nie jest to jeszcze stan bardzo dobry. Proponuję redakcji przygotować artykuł, co władze miasta i największe firmy planują zrobić dla poprawy jakości powietrza - w zimie i w lecie.

  Zgłoś nadużycie B. środa, 11, styczeń 2017 19:49 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj