KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: będzie dobre powietrze i bardzo dobre warunki do aktywności fizycznej

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Dobra wiadomość dla Krosna. Na najbliższe dni prognozuje się dobry indeks jakości powietrza. Oznacza to bardzo dobre warunki do aktywności fizycznej na zewnątrz!

REKLAMA


Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie prognozuje dobry indeks powietrza na najbliższe dni w Krośnie. 12 i 13 stycznia, przez prawie cały czas, na terenie miasta według prognoz będzie utrzymywał się "dobry" indeks jakości powietrza.


Co to oznacza? WIOŚ informuje: "Jakość powietrza jest wciąż zadowalająca, zanieczyszczenia powietrza stanowią minimalne zagrożenie dla osób narażonych na ryzyko, warunki bardzo dobre na aktywność na zewnątrz."

"Osoby narażone na ryzyko" to: "osoby i starsze i dzieci, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych, astmatycy i inne grupy podatne na zanieczyszczenia powietrza".

pd

 • autor: pd

3 komentarzy

 • poszkodowany

  Jak do tej pory Przytocki serwuje smród ze śmietnika i urzędu. Kolesie dostaną kolektory, piece a mieszkancy niech zdychają. Chodzi tu o zdrowie Dyzmy oraz alfonsa a nie o innych. Kampania Przytockiego na rzecz wymiany starych pieców i dofinansowania w ramach programu z U.Marszałkowskiego to jedno wielkie oszustwo.. Program ten nie był jak twierdził skierowany do wszystkich mieszkańców a jedynie w pierwszej kolejności wybrańców. Nie jest to jego pierwsze robienie z mieszkańców debili.

  Zgłoś nadużycie poszkodowany czwartek, 12, styczeń 2017 11:25 Link do komentarza
 • B.

  http://www.bip.podkarpackie.pl/attachments/article/160/Aktualizacja%20POP%20dla%20astrefy%20miasto%20Rzesz%C3%B3w%20POP_rzeszow_PM10PM2_5.pdf

  Tu jest plan działań Rzeszowa

  Zgłoś nadużycie B. środa, 11, styczeń 2017 19:54 Link do komentarza
 • B.

  Nie jest to jeszcze stan bardzo dobry. Proponuję redakcji przygotować artykuł, co władze miasta i największe firmy planują zrobić dla poprawy jakości powietrza - w zimie i w lecie.

  Zgłoś nadużycie B. środa, 11, styczeń 2017 19:49 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?