KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Home&You, Martes Sport oraz CCC w VIVO! Krosno

Znamy kolejnych trzech najemców VIVO! Krosno. Home&You, Martes Sport oraz CCC dołączyły do VIVO! Krosno. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.

REKLAMA


Sektor odzieży i akcesoriów sportowych będzie reprezentowany w VIVO! Krosno przez Martes Sport, który podpisał umowę najmu na ponad 750 m kw.

CCC - lider polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największy krajowy producent, otworzy swój salon na powierzchni niespełna 700 m kw.

Home&You - marka stworzona dla osób ceniących oryginalność i piękno wnętrz. W jej ofercie znajdują się zarówno gustowne naczynia stołowe, tekstylia domowe jak i mnóstwo wyjątkowych dodatków (m.in. lampy, świece, wazony i ramki na zdjęcia itp.). W VIVO! Krosno Home&You zajmie powierzchnię 250 m kw.

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z przebiegu procesu komercjalizacji VIVO! Krosno i nieprzerwanie obserwujemy wyjątkowe zainteresowanie naszym krośnieńskim projektem, ze strony najemców, w tym także tych lokalnych. Kolejne umowy są w trakcie podpisywania, a komunikować o nich będziemy w najbliższych tygodniach.

- skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.


Marki obecne w VIVO! Krosno: Kino Helios, H&M, Media Markt, RESERVED, House, CROPP, SiNSAY, Home&You, Martes Sport oraz CCC.

Postęp pracy przy budowie VIVO! Krosno realizowany jest zgodnie z założonym harmonogramem. Od momentu wmurowania kamienia węgielnego pod ten projekt wykonane zostały wszystkie stopy fundamentowe oraz znacząca część słupów prefabrykowanych. Aktualnie generalny wykonawca przymierza się do realizacji kanalizacji pod-posadzkowej, a w dalszej kolejności wykonywane będą prace pod przyszłą płytę fundamentową.

Krośnieńska inwestycja, jest realizowana przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem tj. firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Zobacz także:
- RESERVED i trzy inne marki odzieżowe LPP w VIVO! Krosno
- VIVO! Krosno: w środę wmurowano kamień węgielny [ZDJĘCIA]
- Powstanie centrum handlowe VIVO! Otwarcie zaplanowano na przyszły rok
- Przy Bieszczadzkiej powstanie VIVO! Krosno - nowa galeria handlowa

pw/red.

 • autor: pw/red.

5 komentarzy

 • krośniak

  Full Market to porażka słaba lokalizacja z małym ciasnym parkingiem i niestety chamskim administratorem budynku!
  Każdy ma samochód nikt nie będzie łaził z torbami przez miasto a przy Full ciasno płatny parking w dzisiejszych czasach to zdzierstwo w biały dzień dochodzi do tego dworzec PKS, busy, to odstrasza!

  Porównując np Kauflanda i pasaż handlowy STARA HUTA tam się kręci a dlaczego?? Bo jest wielki bezpłatny parking gdzie zawsze znajdziemy miejsce!

  Zgłoś nadużycie krośniak poniedziałek, 10, kwiecień 2017 17:41 Link do komentarza
 • olson
 • P.

  A w FULL markecie 30% pomieszczeń stoi pustych - najemcy jakoś nie ustawiają się w kolejce... A miejsce jest super - przy dworcu, z parkingiem.

  Zgłoś nadużycie P. wtorek, 31, styczeń 2017 21:11 Link do komentarza
 • olo

  Oj coś słabiutko z najemcami słabiutko że wszędzie reklama brakuje jeleni do golenia

  Zgłoś nadużycie olo wtorek, 31, styczeń 2017 20:40 Link do komentarza
 • niepojadętam

  Się będzie działo, kolejne miejsce do spędzania wolnego czasu, przypuszczam że najwięcej ludzi będzie w niedzielę, całe rodziny zjadą aby w zadusznym bez powietrza budynku mile spędzić dzień a może i noc całą?Kapitalista inwestuje kapitalista zarabia kapitalista rządzi.

  Zgłoś nadużycie niepojadętam wtorek, 31, styczeń 2017 13:11 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?