KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rewitalizacja Krosna: spotkania przy kawie i Bank Pomysłów

Bank Pomysłów, spotkania informacyjne i rozmowy w "kawiarenkach" to kolejne punkty przygotowań programu rewitalizacji Krosna.

REKLAMA


Dwa spotkania informacyjne na temat programu rewitalizacji przygotowano już na środę, 15 lutego. Pierwsze odbędzie się w Klubie Aktywnych Emerytów i Rencistów Dzielnicy Polanka przy ul. Decowskiego 46 w godz. 14.30 - 16.00, a drugie zaplanowano w ZSKU przy ul. Czajkowskiego 49 w godz. 19.00 - 20.30.

O rewitalizacji miasta można porozmawiać też przy kawie i herbacie. Kolejne "Kawiarenki" odbędą się 15 i 16 lutego.


Kawiarenka służy do prowadzenia dialogu, dzielenia się wiedzą i kreatywnymi pomysłami w temacie opracowania Programu Rewitalizacji Miasta Krosna na lata 2016-2020, a nie do wypracowania konkretnych rozwiązań.

Jeśli jednak masz pomysł na Krosno, wiesz, gdzie trzeba coś poprawić, zmodernizować, ulepszyć, podziel się nim i zaproponuj działania do realizacji zgłaszając swoje propozycje w Banku Pomysłów. Zobacz: Bank Pomysłów.

umk/pd

 • autor: umk/pd

2 komentarzy

 • prezydent

  Poco to ci się nogi nocą.

  Zgłoś nadużycie prezydent poniedziałek, 13, luty 2017 13:23 Link do komentarza
 • tropiciel oszustów

  Poco konsultacje przecież Przytocki z przydupasami w tym z rady i kolesiami z poza krosna ( których zatrudnił na koszt mieszkańców w urzędzie) są tak mądrzy, wspaniali, najnajnaj że proponowanie im coś było by ponad ich oczekiwania i z góry skazane na porażkę. W rzeczywistości pomysł został by przywłaszczony przez Przytockiego jako własny.

  Zgłoś nadużycie tropiciel oszustów poniedziałek, 13, luty 2017 08:39 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?