KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios Krosno: Znane są już ceny biletów. Niebawem pojawi się repertuar

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Karol Słomka

Pod koniec września w centrum handlowym VIVO! Krosno ogólnopolska sieć kin Helios otworzy swój najnowszy multipleks. Funkcjonuje już strona internetowa krośnieńskiego kina. Poznaliśmy także cennik seansów.

REKLAMA


4-salowy obiekt w Krośnie będzie posiadał ponad 800 miejsc dla widzów. Największa sala wyposażona jest w 274 miejsca, w tym aż 22 wygodne kanapy dla dwojga! Na każdej sali znajdują się po dwa specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. To 4 kino Helios na Podkarpaciu i 43 w Polsce.


Powstała już strona internetowa krośnieńskiego Kina Helios (zobacz tutaj). Niebawem pojawi się inauguracyjny repertuar.

Cennik biletów - dla dziecka, studenta, rodziny i seniorów
Ceny biletów dostosowane zostały do jakości świadczonych usług przez Kino Helios w Krośnie. Helios zachwyci Widzów znakomitym dźwiękiem cyfrowym Dolby Digital  5.1, filmami w spektakularnej rozdzielczości, którą zapewnią najnowszej generacji projektory Christie 4K oraz najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D. W kinie zawita także technologia DepthQ - wysoki poziom komfortu zapewniają lekkie, niestandardowe okulary 3D. Zobacz także: Kinomaniacy, niedługo otwarcie kina Helios w Krośnie [ZDJĘCIA]

Jak informuje krośnieńskie Kino Helios, od poniedziałku do piątku, na seanse do godz. 13.30 każdy bilet kosztuje jedynie 18 złotych! Promocja nie obejmuje seansów 3D, dni świątecznych i "Tanich Wtorków". Wtorek to dzień promocyjny posiadający inne ceny.

Bilet ulgowy dotyczy młodzieży szkolnej oraz studentów do 26 roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji). Zniżki przysługują również dla juniorów i seniorów - dla dzieci do lat 13 oraz dla osób powyżej 60 roku życia. Helios nie zapomniał również o rodzinnych wypadach do kina. W pakiecie rodzinnym cena obowiązuje dla jednej osoby. Oferta ważna jest przy zakupie biletów dla 2 osób dorosłych plus 1 lub więcej dzieci, lub dla 1 osoby dorosłej plus 2 lub więcej dzieci. Oferta obowiązuje na wszystkie filmy dla dzieci do 13 roku życia.

Drodzy widzowie,
Niniejszym informujemy, iż zgodnie ze standardami światowymi oraz istniejącym w polskich kinach zwyczajem, dzieciom do lat 3 przebywającym na seansie pod opieką opiekuna i nie zajmującym samodzielnego miejsca, przysługuje darmowy bilet. Wiek dziecka zajmującego wspólne miejsce z opiekunem powinien być zweryfikowany przez pracownika kina. Jeżeli weryfikacja ta wypadnie negatywnie, a opiekun się z nią nie zgodzi, po stronie opiekuna spoczywa obowiązek uwiarygodnienia wieku dziecka. Jednocześnie zaznaczamy, iż w poszczególnych przypadkach dystrybutorowi filmu zawsze przysługuje prawo do odmowy akceptacji powyższej ulgi.

- informuje sieć Kin Helios.

Seanse 3D - kup okulary i zabierz je do domu
Aby obejrzeć film 3D, niezbędne są specjalne okulary 3D. Opłata za okulary jest doliczana w trakcie zakupu biletu na seans i wynosi 3 zł, a okulary wręczane są w kasie biletowej.

- Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty za okulary 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii - zachęca Helios.

Jeżeli Twoje okulary 3D ulegną zarysowaniu lub odbarwieniu, postrzeganie efektu trójwymiaru może być utrudnione. W takim przypadku możesz zakupić nową parę okularów przy kolejnej wizycie w kinie.

Wybierając się na seans, sprawdź czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane zaraz po zakupie. Okulary używane nie podlegają reklamacji.

Helios informuje, że okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione.

mg

 • autor: mg

11 komentarzy

 • Matii

  ding cardenas zależy na jakich stacjach porównujesz ale w Sanoku paliwo jest droższe!!!

  Zgłoś nadużycie Matii środa, 20, wrzesień 2017 16:21 Link do komentarza
 • Macio

  To oferta dla mieszkańców całego regionu czyli ok 300 tyś ludi przecież już teraz z powiatów jasielskich, sanockich, rzeszowskich, leskich, gorlickich, strzyżowskich no i krośnieńskiego ludzie jeżdżą masowo do Krosna na zakupy i przede wszystkim do pracy.

  Zgłoś nadużycie Macio środa, 20, wrzesień 2017 16:13 Link do komentarza
 • Sirko

  Dobre. CENY w biednym Krośnie będą wyższe niż w rozwijającym się RZESZOWIE !!!!
  Gdzie logika Szanowni Państwo ?

  Zgłoś nadużycie Sirko środa, 20, wrzesień 2017 13:04 Link do komentarza
 • Szefu

  Ceny nie są złe bo nie ma konkurencji odpowiedniej ale i tak drażni fakt że duże większe miasta takie jak Rzeszów i Przemyśl płacą taniej . Tak czy inaczej kina doczekać się nie mogę i pewnie będę chodził sporo. Co do paliwa :) obstawiał bym zmowę cenową bo to jest już jakaś przesada i nadaje się na jakiś konkretny reportaż.

  Zgłoś nadużycie Szefu poniedziałek, 18, wrzesień 2017 09:36 Link do komentarza
 • mieszkozkrosna

  W Dębicy troszkę więcej ludzi mieszka, ale mają blisko do Rzeszowa. Może mają lepsze płace..., to i paliwo jest tańsze, bo większe zapotrzebowanie... a ceny kina Helios w Krośnie moim zdaniem są okey - biorąc pod uwagę to co napisane jest w tym artykule, czyli jakość i technologia. Tego nie ma w kinach obecnych, a na pewno nie tak w rozległej technologii. Tak samo dostępność repertuaru :)

  Zgłoś nadużycie mieszkozkrosna niedziela, 17, wrzesień 2017 17:40 Link do komentarza
 • ding cardenas

  @szefu a dlaczego paliwo w Dębicy, Rzeszowie czy w Sanoku jest tańsze niż w Krośnie ?

  Zgłoś nadużycie ding cardenas niedziela, 17, wrzesień 2017 14:28 Link do komentarza
 • synonim

  Po pierwsze, Rzeszów - duże miasto, więc zainteresowanie większe, i więcej sal kinowych, z resztą w Rzeszowie są dwa kina. Druga sprawa, to taka, że chyba i tak lepiej iść tu, niż jechać, płacić za bilet a i tak zaraz okaże się, że pójdzie się do jakiejś galerii, lub na jakieś jedzenie i z ceny biletu robi się cena biesiady ...., juz nie mówię, że raczej samemu do kina się nie jedzie 60 km od Krosna tylko z drugą osobą lub ekipą. Nie narzekajcie.

  Zgłoś nadużycie synonim niedziela, 17, wrzesień 2017 14:20 Link do komentarza
 • młynek87

  Ceny są okey.

  Zgłoś nadużycie młynek87 niedziela, 17, wrzesień 2017 14:17 Link do komentarza
 • ttt

  Mimo wszystko cena mocno przesadzona jak na Krosno. Po miesiącu od otwarcia mogą mieć problem z zapełnieniem tych 800 miejsc. Ceny powinny być o kilka złotych niższe jak w innych kinach tej sieci. Chcą sobie na nas zarobić.

  Zgłoś nadużycie ttt niedziela, 17, wrzesień 2017 12:13 Link do komentarza
 • Janek

  "szefu" różnica jest 1 - 2 zł dla mnie niezauważalna. TY ewentualnie możesz jechać do Rzeszowa. Wydasz na paliwo ponad 30-40 zł lub na busa ok 20 zł i stracisz sporo czasu.
  Pewnie Vivo ma nie tani czynsz i 4 sale kinowe robią swoją powierzchnię.
  Z biegiem czasu ceny mogą ulec zmianie. Podejrzewam że frekwencje na otwarcie przewidują 100% i chcą zarobić troszkę.

  Zgłoś nadużycie Janek niedziela, 17, wrzesień 2017 11:53 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?